środa, 4 czerwca 2014

Depilacja pod kontrolą.

Dziś pokażę wam skuteczny i w miarę delikatny, pod względem bólu, sposób na precyzyjną depilację. Dzięki produktowi należącemu do ekskluzywnej linii Waxxpress, usuwanie niechcianego owłosienia może być znośne :) Aczkolwiek nie obejdzie się bez "auć" tyle, że jest to cecha charakterystyczna depilacji i nie można jej całkowicie wyeliminować :)


Od producenta:
Nie kremowy wosk, który usunie grube włoski. Najlepszy wosk, który można zastosować na całym ciele. Twoi klienci pokochają doskonałą formułę wosku, gwarantującą usuwanie uporczywych oraz krótkich włosków. Elastyczna formuła powoduje łatwość nakładania wosku. Idealny do woskowania miejsc intymnych oraz delikatnej skóry.
Skład:
Pojemność: 100 ml
Cena: 12 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Nie lubię depilatorów, maszynki dają kiepskie i krótkotrwałe efekty, musiałam więc gruntownie przetestować ten wosk. Jeszcze nigdy nie miałam takiego w rolce. Dzięki mechanizmowi roll - on precyzyjna aplikacja wosku jest dziecinnie prosta. Co ważne, nie ma możliwości nałożyć go zbyt dużo, nic nam spływać nie będzie za sprawą akuratnej konsystencji. Do opakowania wosku otrzymałam jeszcze specjalne paski ma się rozumieć :) Wiecie pewnie, że trzeba je nałożyć na posmarowaną woskiem skórę, mocno docisnąć i ... zerwać pociągając za jeden róg paska. Bardzo ważna jest pewna zależność, wosk nakładamy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, a usuwamy w przeciwnym. Dzięki temu możemy uzyskać idealnie gładką skórę i nawet te maleńkie włoski zostaną zlikwidowane. Wosk musi też być odpowiednio rozgrzany. Dacie sobie spokojnie ze wszystkim radę, chociaż nie ukrywam że taka forma depilacji zajmuję troszkę czasu. Za to późniejsze efekty są zadowalające i wynagradzają trud czy ból. 
Wosk nie powoduje nadmiernego zaczerwienienia skóry, nie podrażnia, nie uczula. Pozostałości produktu bez najmniejszego problemu usuniecie zwykłą oliwką. Po pewnym czasie włoski stają się słabsze i nie odrastają w tak szybkim tempie, nie zauważyłam także by zaczęły mi wrastać. Uważam, że wosk w rolce jest wydajny, cenowo nie szokuje, także jeśli macie ochotę wypróbować taką formę depilacji zachęcam :) 

O tym i innych rodzajach wosku, możecie poczytać na stronie producenta. Profil na Facebooku tutaj

6 komentarzy:

 1. Ja z kolei zwykłe maszynki ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja to bym chciała taki przyrząd który usuwałby włoski na długi czas bez bólu oczywiście :) Laserowo troszkę za drogo...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spotkałam się wcześniej z woskiem w takiej rolce , ale ja również wole sprawdzone metody czyli zwykłą maszynkę ; ) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam depilator i nie stosuje niestety więć pewnie i wosku bym nie używałam ale wygląda interesująco

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger