czwartek, 11 lipca 2013

Angielski dla dzieci.


Wydawnictwo: EDGARD
Liczba stron: 64
Cena: aktualnie promocja 15,90 zł do kupienia (tutaj) 
Oprawa: miękka

Książka zawiera płytę Audio CD z nagraniami słówek i zdań
Angielski jest obecnie chyba najważniejszym językiem, bez którego ani rusz w wielkim świecie. Wiadomo, że z wiekiem gaśnie chęć do nauki obcych słówek, także najlepiej przyswajać sobie taką wiedzę będąc małym brzdącem. Właśnie dla dzieciaczków, Edgard stworzył książeczkę, która pozwoli im zapoznać się z pierwszymi angielskimi słówkami. A oto przedsmak tego co znajdziecie po otworzeniu okładki, czyli spis treści :)

Jak widzicie tematyka jest naprawdę różnorodna, a więc nie ma mowy o nudzeniu się podczas nauki :) Na korzyść przemawiają kolorowe obrazki i oczywiście różnorodne ćwiczonka. Kolorowanie, uzupełnianie wyrazów, łączenie w pary, zakreślanie, to tylko część czekających na Was atrakcji. 

Każde nowe, angielskie słówko zostało opatrzone obrazkiem i zastosowaniem w zdaniu. Zastosowanie w zdaniu wydaje mi się unikalnym działaniem w tego typu książkach. Dzięki temu ,,zabiegowi,, dziecko bez problemu, w razie wyjazdu za granicę, odnajdzie się w obcym kraju. 
Na końcu książki znajdziemy słowniczek i odpowiedzi do ćwiczeń. Nie trzeba więc wertować dodatkowej partii książek :)

Książka zawiera aż 200 słówek, które pozwolą niejako zapoznać się z językiem angielskim. Przez zabawę, oglądanie obrazków i słuchanie nagrań , dziecko utrwala wiadomości w sposób przyjemny i niewymuszony. Sami dostosowujemy tempo nauki, możemy oczywiście pomagać młodszym pociechom w rozwiązywaniu trudniejszych zadań. Z nauką obcego języka nie ma co zwlekać i odkładać w czasie. Wiadomo że im umysł młodszy, tym w szybszym tempie przyswaja wiedzę. A jeśli chodzi o język obcy to jest to naprawdę praca żmudna i wymagająca spędzania dużej ilości czasu nad książkami. Taka pozycja literacka jak ta, pozwoli nawet tym najmniejszym nauczyć się podstawowych słówek przez kojarzenie z odpowiednim obrazkiem, a wsłuchiwanie się w nagrania na płycie, pozwoli ,,nabyć,, odpowiednią wymowę. Doskonałym uzupełnieniem nauki są inne publikacje wydawnictwa Edgard z serii Angielski dla dzieci: ,,Słownik obrazkowy,, z ćwiczeniami, ,,Karty obrazkowe,, oraz gra edukacyjna ,,7 Diamentów,,
Zapraszam do przeglądania oferty wydawnictwa (tutaj) 

4 komentarze:

 1. Ja mam katy obrazkowe z tej serii, ale wykorzustujemy je do jęz. polskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ładne wydanie, kolorowe i wpadające w oko! O to chodzi przy nauce języków obcych!

  OdpowiedzUsuń
 3. akurat coś dla mojej
  ostatnio ma fazę na angielski i w kółko idą idą na yt angielskie piosenki dla dzieci

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger