sobota, 20 lipca 2013

Kolekcja długopisów od Paper Mate :)

Niebawem trzeba będzie zacząć kompletować wyprawkę szkolną dla naszych pociech. Oczywiście nie obędzie się bez kolorowych akcesoriów do pisania. Oto moja mała kolekcja długopisów Paper Mate, które otrzymałam na spotkaniu blogerek...

InkJoy 550 RT
(różowy, fioletowy, zielony, niebieski)
Był jeszcze czarny, ale został zarekwirowany przez męża :) 

InkJoy 100
( niebieski, czarny, czerwony, zielony)

InkJoy 700 RT
(czarny)

InkJoy Quatro
(zielony, czerwony, czarny, niebieski)I co powiecie na taki długopisowy asortyment ? Podoba się ? :) Nawet nie wiecie jak bardzo ucieszyłam się, kiedy otrzymałam takie gadżeciki. Jestem długopisowym maniakiem i mimo tego, że na moim biurku mam ich pokaźną ilość, to zawsze przygarnę dodatkowe egzemplarze.
Co charakteryzuje długopisy InkJoy ? Wyraziste kolory tuszu, lekkość i poręczność. Potrzeba dosłownie minimalnego wysiłku, aby poprowadzić ,,pisadełko,, po kartce. Nawet po natychmiastowym potarciu zapisanej strony, nic się nie rozmaże, ani też nie pozostanie na bocznej stronie dłoni. Długopisy na pewno przydadzą się naszym pociechom w szkole. Są naprawdę niezniszczalne, bezproblemowe (tusz się nie wylewa, końcówka działa sprawnie ), nie wyślizgują się z rąk. Z takimi przyborami, każda trudna klasówka, okażę się ,,bułką z masłem,, :) 

Zajrzyjcie na stronę Paper Mate (tutaj) i na FB (tutaj), gdzie właśnie trwa konkurs. 

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger