wtorek, 19 kwietnia 2016

Farouk Macadamia Star - Maska do włosów

Kosmetyki tej marki ubóstwiam dlatego byłam pewna, że ta maska okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie zawiodłam się na jej możliwościach i z pewnością powrócę do niej w przyszłości. Póki co cieszę się resztkami, które zostały mi w opakowaniu. W sklepie e-fryzjernia.pl znajdziecie wiele podobnych perełek, ale dziś chcę wam przedstawić właśnie taką maskę do włosów.

Od producenta:

Skład:

Pojemność: 500 ml
Cena: 20.50 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Opakowania w postaci słoiczków uważam za idealne. Nie są może zbyt poręczne i łatwe do manewrowania, ale przynajmniej widzę ile kosmetyku pozostało mi do wykorzystania. Mogę sobie swobodnie aplikować dowolną ilość produktu... Tutaj mamy sporych rozmiarów, zakręcany słoiczek. Nie jest upstrzony zbędnymi ozdobnikami, ale ma w sobie coś eleganckiego i już na pierwszy rzut oka dostrzegamy, że otrzymujemy kosmetyk profesjonalny. Środek zabezpieczono specjalną folią, także jestem pewna, iż do mojego egzemplarza nikt wcześniej nie zaglądał i uparcie nie testował macając ;) 


Maskę charakteryzuje rewelacyjna struktura. Konsystencję mogłabym porównać do nieco gęstego jogurtu, co przyjęłam z uśmiechem na twarzy. Mam włosy długie, więc jakiekolwiek ułatwienie w temacie bezproblemowego nakładania kosmetyków, jest zawsze mile widziane. Maska ma dodatkowo przepiękny zapach! Mnie kojarzy się z ekskluzywnymi perfumami, a jeśli do tego dołożymy fantastyczną trwałość możemy być pewni, że korzystanie z kosmetyku jest tylko i wyłącznie ogromną przyjemnością.


Kosmetyk po nałożeniu na włosy nie zsuwa się z pasm, ale dzielnie trwa na swoim miejscu aż do spłukania. Czas oczekiwania na ten proces nie jest zbyt długi. Chyba każda z nas spokojnie wykroi sobie te pięć minutek. W ten sposób ofiaruje swym włosom to, co dla nich najlepsze.
Moja czupryna przy systematycznym stosowaniu tego produktu, stała się pełna blasku i zachwyca objętością. Włosy zostały ładnie odbite od skóry głowy, nie są przyklapnięte, obciążone. W dodatku nie mam żadnych problemów z ich rozczesaniem, a końcówki wyglądają zdrowo i nienagannie. Pasma zyskały odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Już nie są sianowate, wysuszone, lecz mięciutkie i pięknie wygładzone. 

Taką maskę mogę wam polecić z czystym sumieniem. Nie kosztuje wiele, należy do kosmetyków wydajnych, a na głowie tworzy prawdziwe cuda :) 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger