wtorek, 26 kwietnia 2016

Komplet sałatkowy z rączką Cykoria.

Zbliża się długi majowy weekend, mamy więc doskonałą okazję do grillowania. Na świeżym powietrzu chętnie też przekąsimy jakąś sałatkę. Pytanie tylko, jak wszystko przetransportować na zewnątrz?! Ja znalazłam świetne rozwiązanie w postaci kompletu od BranQ.
Cena: 15.70 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Komplet składa się z miski i pokrywy, ale producent pomyślał także o dodatku w postaci sztućców! To wspaniały pomysł, często pomijane udogodnienie, jeśli chodzi o tego typu produkty. Porywa ma bardzo ładny odcień fioletu, który prezentuje się rewelacyjnie, nawet w otoczeniu "poważniejszych" elementów zastawy. Na powierzchni misy, można dostrzec delikatny wzór listków cykorii. Stąd nazwa zestawu :)

Na szczycie pokrywy znajdziemy wygodny uchwyt, pozwalający na przenoszenie misy wraz z zawartością w dowolne miejsce. Dlatego taki zestaw sprawdzi się między innymi podczas grilla, czy posiłku na świeżym powietrzu. Miskę łatwo zamknąć i otworzyć, pokrywa jest szczelna i w zupełności chroni zawartość. 

To niezbędny w mojej kuchni komplet sałatkowy z prawdziwego zdarzenia :) Każdy element został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, pozytywnie zaskakuje trwałością. Zestaw jest łatwy do utrzymania w czystości. Z nim przygotowanie i przechowywanie sałatek przeróżnego rodzaju, to dziecinnie prosta sprawa. Miska wraz z "dodatkami" prezentuje się bez zarzutu!

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger