sobota, 16 kwietnia 2016

Balsam powiększający usta Prestige Cosmetics.

Jednym z ostatnich kosmetyków marki Prestige Cosmetics, który miałam przyjemność przetestować, jest pewien balsam do ust. Zobaczcie czy u mnie zdał egzamin, bo nie należy on do takich zupełnych "zwyklaczków". 

Prestige Cosmetics

BALSAM POWIĘKSZAJĄCY USTASkład:

Pojemność: 15 ml
Cena: ok. 30 zł m.in. w Drogeriach Natura
Moja opinia:
Balsam mieści się w niewielkiej, białej tubce z różowymi napisami. Nie jest to zwykły sztyft do wysuwania, ale i w tym przypadku mamy zapewnioną precyzyjną i higieniczną aplikację. Małych rozmiarów opakowanie, zmieści się w każdej babskiej torebce, która jak same dobrze wiecie, jest wypełniona po brzegi i trudno wciskać do niej coś jeszcze ;) Kosmetyk marki Prestige znajdzie jednak swoje miejsce.


Balsam posiada bardzo delikatny, słabo wyczuwalny zapach. W sumie on ma działać, a nie pachnieć, więc akurat aromat taki a nie inny w zupełności mi nie przeszkadza. Ważne, że nie jest nieprzyjemny. Produkt ma dość zwartą konsystencję, aczkolwiek pod wpływem ciepła naszej skóry, rozprowadza się idealnie. Nie zbiera się też w kącikach ust, w załamaniach. 

Już po chwili od nałożenia balsamu na wargi, poczujemy ich przyjemne mrowienie. Nie jest to efekt trudny do zaakceptowania, a okazja do poznania czegoś nowego. Usta szybko stają się jakby pełniejsze, bardziej jędrne i gładkie. Zyskują pełne nawilżenie i są wprost stworzone do rozdawania gorących pocałunków ;) Balsam ten mogę wam polecić przed większym wyjściem. Z pewnością da z siebie wszystko!

2 komentarze:

  1. Szkoda,że nie ma zdjęć przedstawiających efekty przed i po.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja ze swoimi ustami akurat nie potrzebuje powiększenia :)

    zaczarowana-oczarowana.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger