niedziela, 24 kwietnia 2016

Pojemniki do przystawek na zimno GELATINA.

Efektowne podanie galaretek z kurczaka czy tradycyjnych "zimnych nóżek" wcale takie proste nie jest. Zwykle taka przystawka prezentuje się mało apetycznie, ale znalazłam na to sposób. Produkt BranQ po raz kolejny przybył z pomocą! 
Cena: 7 zł
Moja opinia:
W zestawie znajdziemy trzy pojemniczki. Nie są wcale takie małe jakby się mogło wydawać. Wykonane z tworzywa sztucznego, łatwe do utrzymania w czystości. Otrzymałam akurat zestaw w kolorze, który lubię najbardziej. Dlatego też praca w kuchni z takimi pomocnikami jest mega przyjemna :) 

Pojemniki są zamykane, więc przygotowywana przystawka, nie ma szans na wylanie się podczas procesu "produkcji", czy już w lodówce. Potem tylko ściągamy spód i odwracamy pojemniczek. Galaretka szybko ląduje na półmisku, nie trzeba podważać jej nożem, a tym samym niszczyć powstałej formy.

Przystawki przygotowane przy użyciu zestawu Gelatina, prezentują się z najwyższą elegancją! Już nie wstydzę się podawać gościom galaretki z kurczaka i "zimnych nóżek", a to wszystko dzięki produktom od BranQ. Niby drobna rzecz, a tak potrzebna w kuchni. 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger