poniedziałek, 23 grudnia 2013

Smaki dzieciństwa.

Straszny ze mnie łasuch był i ciągle jest :) Aż zacieram rączki na świąteczne potrawy, które już niebawem zagoszczą na stołach. Dziś pozostanę w temacie słodkości. Pokażę wam dwa produkty od firmy Ekowafel, znane z okresu dzieciństwa. Gotowe na sentymentalną podróż w czasie ? :)

Od producenta:
Pyszny wafelek uformowany w kształcie misia, wypełniony delikatną masą. Misie są wspaniałą przekąską dla dzieci oraz dorosłych, będąca zawsze w zasięgu ręki. Świetnie nadają się na dziecięce przyjęcia, a także rodzinne spacery. Jeden mały miś, a tyle przyjemności.

Skład:
Waga: 5 szt / 60 g
Moja opinia:
Ile ja takich misiów potrafiłam zjeść będąc dzieckiem... Kurcze sporo ;) Teraz z uśmiechem na twarzy obserwowałam jak moje pociechy konsumowały smakołyk. Bezowego nadzienia we wnętrzu misia jest naprawdę dużo, a słodycz rozpływa się w ustach. Wafelek jest kruchutki i bardzo smaczny. Przekąska będzie pasowała idealnie na dziecięce przyjęcia czy na dłuższy wyjazd. Smyk nie ubrudzi się czekoladą jak to często bywa podczas podróży. Udało mi się podkraść jedną sztukę miśka i wiecie co ? Smakuje tak jak w dzieciństwie - znakomicie ;) 

Od producenta:
Kremowe, delikatne i chrupiące, które jako dzieci wszyscy uwielbialiśmy. Nasze rurki, wypełnione puszystą masą, rozpływającą się w ustach stanowią świetny przysmak dla dzieci i dorosłych. Pyszny deser na każdą okazję.

Skład:
Waga: 8 szt / 140 g
Moja opinia:
Rurki są zdecydowanie twardsze od misiów, a stoi za tym grubość wafelka. Niemniej jednak i tak mnie osobiście zasmakowały, stały się idealną propozycją na słodki deser nie tylko dla dorosłych, ale naturalnie i dla dzieci. Bezowe nadzienie jest słodkie, ale nie zapychające. Całość ma taki zrównoważony smak ;) Rureczki pakowane są w plastikowe opakowanie, które nie pozwala na ich zniszczenie np. podczas transportu. 

Mam nadzieję, że pamiętacie wyżej wymienione słodkości z okresu dzieciństwa czy wczesnej młodości. Miło jest po jakimś czasie przypomnieć sobie smaki za którymi się dosłownie przepadało. Teraz obok miśków czy rurek również nie mogę przejść obojętnie, ale ... waga mówi sama za siebie ;) 
Produkty są naturalnym wypiekiem. 

Po więcej informacji odsyłam was na stronę firmy Ekowafel tutaj i jak zawsze na Facebook tutaj.

5 komentarzy:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger