niedziela, 1 grudnia 2013

Vitaminum C 200 od Colfarm.

Zachęcić męża do łykania suplementów graniczy z cudem. Na szczęście mój jest pod tym względem bardzo układnym człowiekiem i dał się namówić na systematyczne używanie jednego z produktów od Colfarm.

Od producenta:
Witamina C (kwas L-askorbinowy) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego, bierze udział w przebiegu czynności i może  wpływać na zmniejszenie zmęczenia. Witamina C przyczynia się do prawidłowego przebiegu metabolizmu energii, posiada właściwości antyoksydacyjne, chroniące przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina C wspomaga produkcję kolagenu w organizmie wspierając prawidłowy stan kości, zębów, dziąseł, chrząstek, skóry i naczyń krwionośnych.

Sposób użycia: 1 tabletka 1 raz dziennie. 
Porcja dzienna 1 tabletka zawiera: 200 mg witaminy C (250% ZDS*). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosownie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zawiera substancję słodzącą


Pojemność/ Waga: blister 30 tabletek 
Cena: ok.3 zł
Moja opinia:
Z takimi maleńkimi tabletkami poradzi sobie nawet najstrachliwszy facet ;) Mają słodką otoczkę i wystarczy jedna sztuka dziennie. Czego chcieć więcej ? Trzeba jednakże pamiętać by nie przekraczać zalecanej dawki, bo witaminę C tak jak i każdy inny lek możemy przedawkować ! Suplement powinny spożywać osoby narażone na wychłodzenie, wrażliwe na zmiany temperatury i oczywiście te które wiecznie siedzą w domu, a potem wyskoczą zbyt cienko ubrane na zewnątrz ( hmmm... skąd ja to znam :)). Mąż z dumą obwieścił mi wczoraj, że zakończył kurację tymże suplementem i oczekuje na kolejny blister. No cóż, muszę wybrać się wreszcie do apteki i zrealizować jego zamówienie. Póki co choróbsko go nie dopadło i tak trzymać ! 

Zapraszam na stronę Colfarm tutaj i na facebookowy profil tutaj.
Zażywacie witaminę C w tabletkach ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger