sobota, 23 kwietnia 2016

Jabłko i cynamon - świeca od Bispol Candles.

Połączenie jabłka i cynamonu w świecach zapachowych, może się wydawać zbyt banalne i mało ciekawe. Jednak produkt od Bispol Candles mile zaskoczył mnie intensywnością takiego aromatu i jego trwałością nawet po zgaszeniu świecy...Moja opinia:
Mamy tutaj do czynienia ze świecą w grubym, przeźroczystym i pozbawionym zdobień szkle. Za ozdobę służy tylko niewielka etykieta, pod którą znajdziecie wszystkie informacje odnośnie produktu: wysokość, czas palenia itp. 

Lubię świece, które nie posiadają wymyślnej, graficznej oprawy. One same w sobie są piękne i jednocześnie tworzące iście bajkowy klimat. Taka też jest świeca Aurelia. Ja mam wariant jabłkowo - cynamonowy. Banalnie? A gdzie tam! Świeca pachnie obłędnie, a w całej kompozycji wyczuwam intrygującą słodycz, podsyconą mocno korzenną nutką. Zapach jest bardzo trwały i idealnie wyczuwalny nawet, gdy świeca nie jest zapalona!

Świeca wypala się równomiernie, we wnętrzu nie tworzy się brzydkie zagłębienie. Nie kopci, więc podczas palenia szkło nie zostaje osmalone. Pierwsze użytkowanie świecy powinno trwać minimum 2 godziny, ponieważ wtedy mamy pewność, że wosk stopi się równo.

Bardzo polubiłam tę świeczuszkę i z chęcią poznam inne wersje zapachowe produktu o nazwie Aurelia. A wy lubicie zapachowe połączenie w postaci jabłka i cynamonu?

3 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger