piątek, 12 lipca 2013

Zgrane trio.

Nie lubię malować się wyraziście , wolę wtapiać się w tłum :) Dla osób, które nie przepadają za krzykliwymi kolorami, Quiz Cosmetcis przygotował te cienie.

FASHION TRENDY TRIO NR. 01
Skład:
Cena: ok. 4 zł
Moja opinia:
Samo opakowanie nie wyróżnia się niczym szczególnym, wydaje się być kruche i łatwe do zniszczenia. Na szczęście to tylko mylne pierwsze wrażenie, opakowanko potrafi sporo wytrzymać. Kolory cieni pasują mi jak najbardziej:) Uwielbiam tego typu barwy, chociaż maluję się okazjonalnie. Nie pokażę Wam efektu na powiekach, gdyż mój kiepski sprzęt i tak nie odda całej prawdy. Musi Wam wystarczyć to co namaziane na ręce :) Kolor szary jest w rzeczywistości słabszy, jaśniejszy. Ogólnie w przypadku wszystkich trzech barw trzeba liczyć się z pokaźną dawką kosmetyku na powiekach, nie wystarczą tylko lekkie pociągnięcia. Chyba, że chcecie osiągnąć niewidoczny efekt :) 
Jeśli chodzi o aplikację to nie obędzie się bez wysiłku. Palce i pacynka nie dadzą rady,trzeba użyć pędzelka. Cienie mają słabą pigmentację i raczej nie odnajdą się w wieczorowym makijażu. Dla mnie to zaleta, gdyż nie lubię jak mi coś błyszczy na powiece :) 
Po stronie plusów znajdzie się także fakt, iż cienie nie powodują łzawienia , a nałożone na swoje miejsce, pozostają tam bez wędrowania po całej twarzy :) Spokojnie wytrwają przez cały dzień.
Mamy więc do czynienia z ciekawym kosmetykiem, godnym wypróbowania, za śmiesznie niską cenę. Bo gdzie znajdziemy podobny produkt za 4 zł !!! 

Zapraszam na stronę Quiz Cosmetics (tutaj) i na FB (tutaj) 

A Wy jakie kolorki cieni preferujecie ? 

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger