wtorek, 2 lipca 2013

Pachnąca przesyłka.

Kiedy listonosz przytargał mi tą paczuszkę, już z dużej odległości wyczułam przyjemny zapach. Gdy spojrzałam na nadawcę, wiedziałam kto sprawił mi niespodziankę :) To firma Pachnąca Kraina
Piszą o sobie :
,, WWW.PACHNACAKRAINA.COM jak sami się Państwo przekonacie to nie tylko sprzedaż kosmetyków ale i misja propagowania zdrowego stylu życia. Należy mieć świadomość, że obecne środowisko naturalne jest tak mocno zanieczyszczone, że szkodliwe substancje chemiczne czy metale ciężkie przedostają się w głąb naszego organizmu poprzez skórę czy powietrze, którym oddychamy. Kosmetyk musi dodatkowo oczyszczać skórę, wiązać wolne rodniki i usuwać je. Obecna pielęgnacja skóry musi być większa niż jeszcze 10 lat temu. 
Ciekawe propozycje rozwiązań oraz podpowiedzi znajda Państwo w "Klubie" Pachnącej Krainy. Również i Wy możecie pisać o swoich spostrzeżeniach i doświadczeniach.  ,,

Na stronie sklepu zauważyłam ogromną różnorodność produktów, jak do tej pory w zupełności dla mnie obcych. Nigdy nie używałam prawdziwego oleju arganowego, ani także czystego masła Shea.  A więc dzięki uprzejmości pani Agnieszki mam możliwość testowania czegoś co do tej pory nie gościło na moim blogu. 
W dodatku przesyłka i znajdujące się w niej produkty były tak elegancko zapakowane, że nie sposób Wam tego nie pokazać :)
Co jest w poszczególnych opakowaniach i jak spisują się naturalne kosmetyki ? O tym już niebawem :) A tymczasem zapraszam Was do przejrzenia sklepu Pachnąca Kraina (tutaj) 

6 komentarzy:

 1. zazdrość jest taka zła, ale ta przesyłka taka super :<

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. zatem udanego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masło Shea - sama mam ochotę na przetestowanie ;) Miłego testowania!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger