niedziela, 13 kwietnia 2014

Nugat - grecki przysmak.

Jestem niezmiernie ciekawa czy kiedykolwiek próbowałyście nugatu. Jeśli w tym temacie jesteście nowicjuszkami, mam dziś dla was przydatną i kuszącą recenzję. W ramach współpracy z firmą Smaki Zante, otrzymałam paczuszkę nugatu i nie tylko! Pozostałe przysmaki pokażę wam innym razem, także musicie uzbroić się w odrobinę cierpliwości.


O firmie:
Zamiast karmić Was marketingowymi sloganami zapytamy przewrotnie: Gdzie wolicie kupować jajka? Na wsi od babci, czy w hipermarkecie? Tak, my mieszkamy na greckiej wsi i znamy greckich „dziadków”  więc mamy sprawdzone źródła dla naszych produktów. Pozostaje otwarta kwestia zaufania do nas… Kupując nasze produkty macie Państwo gwarancję najwyższej jakości wyrobów ekologicznych, pochodzących ze ściśle wyselekcjonowanych greckich gospodarstw gdzie przede wszystkim wiedzą co znaczy słowo „kefi” (pasja, miłość, zaangażowanie).Waga: 250 g
Cena: 14.90 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Nugat to nic innego jak słodka krówka z migdałami. Do jego stworzenia potrzeba nam miodu, odrobiny cukru, białka kurzego i migdałów. Może i składniki niewyszukane, ale całość smakuje obłędnie ! Nie dziwię się, że Wyspiarze tak pokochali nugat. Obok takiego rarytasu nie można przejść obojętnie. Przechowujemy go w lodówce (można i nawet w zamrażalniku), a przed podaniem łamiemy na kawałeczki. Nugat zostawiony w cieple staje się miękki, bardzo ciągnący i odrobinę trudny do podzielenia :) Ja się w nim zakochałam, a moje dzieci nie mają innych odczuć co do greckiego przysmaku. W opakowaniu mieści się osiem kawałeczków chociaż na zdjęciach widnieje siedem, pewnie wiecie dlaczego ;) Każdy kawałek jest osobno pakowany, także całość nam się nie sklei, a i sprawiedliwe podzielenie też ma spore znaczenie. Nugat nie jest przesłodzony, po prostu ta namiastka cukru nadaje mu odpowiedniego charakteru, a niespodzianki w postaci migdałów, są miłym dodatkiem. Kto nie spróbuje nugatu, ten nie zrozumie jego fenomenu. Dla wielbicieli unikalnych słodkości coś ekstra ! 

By zakupić nugat jak i inne greckie specjały wybierzcie się tutaj, polubcie również funpage firmy na Facebooku tutaj

5 komentarzy:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger