poniedziałek, 13 stycznia 2014

Witaminki dla malucha.

Każda mama pragnie by jej dziecko było zawsze zdrowe i żadna zgraja wirusów nigdy się nie przypałętała. Po konsultacji z lekarzem mój szkrab zażywał preparat linii NutroPharma,który otrzymałam w ramach współpracy od firmy Holbex Sp z o. o.


O firmie:
Holbex Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, z polskim kapitałem, obecna na rynku od 1990r. Oferowane przez nas rozwiązania wspomagają i przyspieszają proces poprawy jakości życia, zdrowia i urody. Dzięki przywiązywaniu ogromnej wagi do jakości i rozwoju oferowanych produktów, nasza oferta dynamicznie ulega poszerzeniu i modyfikacji. Wysoka jakość oferowanych produktów jest wynikiem pracy wykwalifikowanego personelu z wieloletnim doświadczeniem w farmacji.
Owocem wielu starań, obserwacji trendów prozdrowotnych na rynkach europejskich i światowych jest nasza sztandarowa marka – zawierająca kwasy omega-3 - linia preparatów NutroPharma. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie suplementów diety opierających swoją recepturę na kwasach omega-3 - szczególnie cennych dla człowieka.Od producenta:

Skład:

Pojemność: 30 kapsułek
Cena: ok 15 zł
Moja opinia:
Chyba żadne dziecko nie lubi tabletek,nawet starsi mają często kłopoty z ich przyjmowaniem. Minivita D to witamina w formie kapsułek twist - off, czyli problem z połykaniem nie ma tutaj racji bytu. Wystarczy przekręcić czubek kapsułki lub odciąć tą część nożem, po czym wyciskamy całą jej zawartość (płynną) wprost do ust dziecka, na łyżeczkę, lub w przypadku noworodków mieszamy z mlekiem matki.


Zalecam najpierw przed podawaniem preparatu dziecku, porozmawiać z pediatrą na temat potrzeby stosowania tego typu witaminy. Wiadomo nie od dziś, że z niczym przesadzać nie wolno. My mogliśmy spokojnie korzystać z dobrodziejstwa jakie daje nam firma Holbex, gdyż akurat zażywanie witaminy D było w przypadku mojego syna wskazane i to bardzo. Nawet lekarz pochwalił formę kapsułek :) Minivita D nie powodowała u młodego organizmu jakichkolwiek sensacji żołądkowych, nie działała negatywnie na jego ogólne zachowanie i samopoczucie. Musicie koniecznie pamiętać by dziecko nie połknęło otoczki kapsułki ! Jeśli chodzi o samo działanie to wpływa ona m.in. na prawidłową budowę kości i zębów, a więc na najistotniejszy etap w rozwoju malca. 

Zachęcam do odwiedzenia strony NutroPharma tutaj. Inne serwisy internetowe marek firmy Holbex znajdziecie tutaj i tutaj

1 komentarz:

  1. Od października do marca Bubalek też dostaje witaminę D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger