czwartek, 23 stycznia 2014

I psiak szczęśliwy :)

Mam w domu dwuletnią suczkę, która jadłaby tylko to co praktycznie nie jest przeznaczone dla niej :) Za karmami suchymi nie przepada, ale tym razem zrobiła wyjątek. Od sklepu internetowego DogsPassion.pl Blanka otrzymała wielki pojemnik jedzonka do którego dorwała się zaraz po wyjściu kuriera za próg domu. Firma mieści się w Kętach, czyli praktycznie nie tak daleko od mojego miejsca zamieszkania :)Logo producenta

Od producenta:


Skład:

Waga opakowania: 2,2 kg
Cena: aktualnie w promocji 29 zł do kupienia tutaj
Moja opinia/ Opinia Blanki:
Cóż, nie nam dane głębsze ocenienie karmy :) Ja tylko w kwestii zewnętrznej mam co nieco do powiedzenia, jednakże widok psiaka konsumującego z zapałem brązowe kuleczki mówi sam za siebie. Niestety nie udało mi się uwiecznić na zdjęciach mej wiercipięty jedzącej karmę Tropifit z serii dla psiaków Tropidog. Jako że jest to produkt produkowany w Polsce mam do niego bardzo duże zaufanie. Samo plastikowe opakowanie, zamykane pokrywą wykonano solidnie i z pewnością wykorzystamy go na późniejsze przechowywanie psich smakołyków. Kuleczki są dość duże jednakże Blanka sobie z nimi spokojnie radzi ;) Co do składu karmy nie mam żadnych zastrzeżeń. Zauważyłam sporą dawkę mięczaków i skorupiaków, czyli naturalnych źródeł glukozaminy. Jedzonko nie spowodowało u mojego psiaka żadnych sensacji żołądkowych, a muszę dodać że pod tym kątem jest dość wrażliwym zwierzakiem. Cenowo opakowanie takiej karmy wypada korzystnie w porównaniu z innymi producentami. Oczywiście najważniejsze jest zadowolenie psiaka, a patrząc na moją Blankę radość z nowej karmy sięga zenitu ;) Miła obsługa sklepu, która służy fachową poradą, to jeszcze większa zachęta do zakupów na stronie DogsPassion.pl.

Po więcej informacji odsyłam tutaj. Sklep ma również swój profil na Facebooku tutaj. Macie w domu jakieś zwierzaki ? My oprócz psa mamy jeszcze kociaka i papugę :) 

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. No cóż, mój psiak do sesji fotograficznych się nie nadaje...

   Usuń
 2. Ale jak dumnie pilnuje jedzonka,śliczny piesek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, widać kto tu rządzi. Blanka dziękuje za miłe słowa :)

   Usuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger