wtorek, 28 stycznia 2014

Naturalny sok jabłkowy.

Brrr... ale zimno. Dosłownie nie chcę się wystawiać nosa zza drzwi domu. O szaleństwach na białym puchu też nie ma co myśleć bo u mnie jest go tak mało, że nawet na jedną bałwankową kulkę by chyba materiału nie wystarczyło ;) Jednak nie o urokach zimy pragnę dziś wam opowiedzieć lecz o czymś znacznie przyjemniejszym i smaczniejszym. W ramach współpracy od Gospodarstwa Sadowniczego MB otrzymałam soczek jabłkowy. Po złym potraktowaniu paczki przez kuriera, Pani Monika wysłała mi ponownie cały testowy pakiet. Firmę chwalę więc za odpowiednie i miłe podejście do blogera. Nie chciałybyście widzieć tego co zastałam w pierwszej paczce, obraz rozpaczy po prostu. No ale dosyć wspominania nieprzyjemności, czas na główny punkt recenzji :)

soki naturalne jabłkowe


Od producenta:Pojemność: szklane butelki 250 ml i 750 ml oraz opakowania typu Bag-in-Box 3l i 5l
Dostępność: tutaj możecie zakupić soki
Moja opinia:
Naturalne soki są nie do przebicia. Żadne butelkowane, pełne konserwantów napoje, nie są w stanie się z nimi porównywać. Smaczek z Doliny Radomki to prawdziwy sok jabłkowy, mętny, słodki i co najważniejsze zdrowy. Oczywiście największą atrakcją dla dzieci jest opakowanie typu Bag-in-Box z woreczkiem wewnątrz pudełka, i poręcznym kranikiem, dzięki któremu żadna kropelka soku nie opuści szklanki bez kontroli :) 

Sok nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, jego mętność świadczy o stuprocentowej naturalności. Słodycz Smaczku z Doliny Radomki jest ściśle związana z naturalnie występującymi w jabłuszkach cukrami owocowymi. W związku z tym nie znajdziecie w nim ani grama chemii. Po co więc truć się śmieciowymi napojami, czy nie lepiej podać swojemu dziecku taki oto sok ? Soki naturalne są także niskokaloryczne dlatego jeśli jesteście na diecie pewnie nie będziecie miały dylematu co wybrać: wodę czy też jabłkowy smaczek :) 

Zachęcam do odwiedzenia strony Gospodarstwa Sadowniczego MB - Monika Bankiewicz (tutaj). Są również na Facebooku tutaj
Pani Monice pragnę podziękować za dosłanie soczków :) 

10 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://kieraszek.com

  sok jabłkowy

  OdpowiedzUsuń
 3. Mniam! Smakowicie wygląda :)
  A na moim blogu KONKURS, do wygrania naturalne kosmetyki firmy Love Me Green. Wspaniałe nagrody czekają :) Są również nagrody pocieszenia :P
  http://gadzetyprobki.blogspot.com/2014/01/konkurs-wygraj-naturalne-kosmetyki.html

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger