piątek, 4 lipca 2014

Włos z głowy nie spadnie :)

W kolejnej paczce od Equilibra, oprócz szczotki (klik), znalazłam kurację przeciw wypadaniu włosów, która dosłownie z nieba mi spadła !


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 75 ml
Cena: ok. 27 zł
Moja opinia: 
Odżywka w formie wcierki stała się moim ratunkiem. Ostatnio włosy wypadały mi garściami, przy czesaniu, na szczotce, znajdowałam ich ogrom ! By nie stracić zbytnio swej dumy, postanowiłam skorzystać z dobrodziejstw kuracji od Equilibra. Już na wstępie spodobała mi się niewielka, poręczna, bardzo lekka i smukła buteleczka z ciekawym aplikatorem. Nie mamy tutaj żadnego pressa, klapki. Po prostu czubek dozownika jest wykręcany co skutkuje powstaniem odpowiedniego otworu do wydobycia produktu. Kuracja występuje pod postacią bezbarwnego płynu. Zapach nie jest jakiś szczególnie przyjemny, ale też nie skręca nosa. Po skończonej aplikacji dosłownie o nim zapominamy. Produkt już przy pierwszym użyciu daje o sobie znać, w jaki sposób ? Ano mamy uczucie lekkiego chłodu na skórze co jest bardzo przyjemnym doznaniem, latem tym bardziej :) 
Was interesuje pewnie głównie skutek stosowania kosmetyku. Cóż... włosy wreszcie siedzą na swym miejscu i nie skłaniają się do opuszczania mej osoby. Na szczotce nie znajduje już "wielkiej tragedii', pasma nabrały blasku, delikatności. Nie mam większych problemów z rozczesywaniem, włosy się nie plączą. Jedynym minusem, a właściwie dwoma, może być kiepska dostępność produktu i jego słaba wydajność. Szczerze powiedziawszy to większość wcierek które stosowałam, nie zachwycały pod względem wydajności. Jeśli macie problem ze swoją czupryną, możecie skorzystać z takiej oto kuracji.

Strona Equilibra tutaj. 

5 komentarzy:

 1. ja nie mam problemu z wypadającymi włosami, ale warto pamiętać na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem ciekawy produkt. Nigdy nie używałam czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. obecnie borykam się z problemem wypadania wlosów więc muszę się rozglądnąc za tym produktem;) zapraszam do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam tej marki jeszcze.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger