niedziela, 6 lipca 2014

Niezbędnik pani domu - skuteczny płyn do mycia naczyń.

Ostatni produkt od sklepu anty-alergiczny.pl jest obowiązkowy w każdej kuchni. Bez niego nie możemy sobie wyobrazić codziennego mycia naczyń. Zobaczcie jak sprawdził się u mnie kolejny wyrób Neutral.






Od producenta:
Neutral płyn do mycia naczyń to delikatny i bezzapachowy detergent w postaci koncentratu. Wyprodukowany został ze starannie dobranych składników zmniejszających ryzyko powstawania alergii i podrażnień skóry. Zawiera łagodny środek powierzchniowo czynny, który skutecznie usuwa tłuszcz i brud. Płyn można również stosować do codziennego czyszczenia i usuwania plam. Posiada obojętne pH 7.
Dozowanie / Skład:

Pojemność pełnowymiarowego produktu: 1 l ( ja otrzymałam butelkę 500 ml )
Cena za pełnowymiarowy produkt: 19 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Jeszcze nie miałam przyjemności użytkować płynu do mycia naczyń kompletnie pozbawionego zapachu, tak jak ten od Neutral. Myślę, że zrezygnowanie z jakichkolwiek dodatków aromatycznych jest w tym przypadku świetnym rozwiązaniem. Płyn mieści się w pękatej butli z ciekawym dozownikiem. Jest to klapka, która nie sprawia problemów podczas użytkowania. Szczelnie zamyka zawartość opakowania, nie dopuszczając do niekontrolowanego wylania produktu. Płyn jest dosyć wodnisty, bezbarwny, ale bardzo wydajny. Już niewielka ilość pozwala na umycie sporej sterty naczyń :) Pieni się w stopniu średnim, a powstała piana wypłukuje bez żadnych pozostałości. Płyn pozostawia naczynia idealnie czyste. Bez zacieków, bez smug, bez niszczenia ich powierzchni. Uporczywe zabrudzenia, tłuszcz, dosłownie nie mają szans. Produkt Neutral dodatkowo nie wysusza dłoni, nie podrażnia, jeśli jesteście alergikami docenicie jego delikatność. Gorąco polecam ! 

Strona sklepu tutaj i ich profil na Facebooku tutaj. 

4 komentarze:

  1. Nie miałam takiego płynu, czasem chciałam sobie zrobić taki domowy, naturalny, ale zawsze brakło mi jakiegoś składniku.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger