niedziela, 10 listopada 2013

Rusz głową !

Jeśli macie dziś ochotę odrobinę pogłówkować, zachęcam do bliższego zapoznania się z kolejnym programem od Akademii Umysłu.


Cena: 29.90 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Wystarczy codzienne, 15 minutowe ćwiczenie swego mózgu za pomocą tego programu. Oczywiście w moim przypadku ciężko być systematycznym, lecz w wolnej chwili lubię przysiąść przy ciekawych łamigłówkach. Program ma możliwość zapisu wyników, oraz kolejnych użytkowników. W związku z tym grać może cała rodzina bez obaw o oszustwa;) Jeśli chcemy zmieniamy kolor tła, czcionkę, motywy.


Oczywiście w panelu głównym mamy spis wszystkich 15 ćwiczeń wraz z opisami i podglądem. Możemy również dopasować do swych możliwości poziom trudności. W miarę dalszych postępów postawmy sobie poprzeczkę odrobinę wyżej :) 


A to już moje ulubione zadania. Łączenie w pary...


Oraz uzupełnianie obrazków.


Ten program jak i również wcześniejsze testowane przeze mnie są banalnie proste w obsłudze. Przyjemna dla oka grafika, różnorodność zadań przemawiają na korzyść. Korzystać z "Pamięci" mogą osoby w różnym wieku. Ograniczeniem jest tylko czas, którego ciągle mamy zbyt mało. Program jest rekomendowany przez psychologów, więc całość jest odpowiednio skomponowana by doskonalić zdolność zapamiętywania, koncentracji. Zdecydowanie polecam korzystać z płytki osobom zapominalskim i tym które ciągle gubią np. klucze :) 

Po więcej informacji zapraszam na stronę Akademii Umysłu ( tutaj) i na FB (tutaj)

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger