niedziela, 17 listopada 2013

Energetyzujące napoje.

Może to i tymczasowa, przejściowa moda, ale ja osobiście bardzo lubię napić się od czasu do czasu napoju energetyzującego. Wtedy całkowicie już rezygnuję z kawy, bo jak z pewnością wiecie w takim produkcie zawarta jest duża dawka kofeiny. Napoje od Rockstar Energy Drink były naprawdę bardzo smaczne :)


Pojemność: puszki 250 ml
Cena: ok.3 zł


Moja opinia:
Gdybyście kazały wskazać mi ten najlepszy smak to chyba nie potrafiłabym się zdecydować. Każdy z nich ma w sobie to coś co przyciąga i napawa energią :) Czarna puszka zawiera tradycyjny smak napoju, pomarańczowa oczywiście zaskakuje pomarańczą, a niebieska to prawdziwa jagódka :) Napoje gaszą pragnienie i pobudzają, więc nie należy pić ich wieczorem kiedy to powinnyśmy zmierzać w stronę łóżka, chyba że czeka nas szalona impreza i sen musi pójść w odstawkę :) Gdy szaro, buro za oknem, gdy umieramy z nudów, albo czeka nas morderczy wysiłek (psychiczny bądź fizyczny), polecam sięgnąć po puszkę napoju Rockstar. Oczywiście najlepiej smakuje schłodzony.

Pssst.... pyszności :)


Pewnie się domyślacie że wielkimi fanami "energetyków" są mężczyźni. Mój również należy do tejże grupy:)
Po więcej informacji o napojach Rockstar Energy Drink odsyłam tutaj. Zalajkujcie ich na Facebooku tutaj.

3 komentarze:

  1. Epicki melanż na facebooku https://www.facebook.com/RockstarPoland/app_180299612173473 Można wygrać całe zgrzewki Rockstara

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger