poniedziałek, 4 listopada 2013

Nie daje się grypie !

Nie lubię pogody takiej jaką mamy za oknem. Niby ciepło, przyjemnie lecz są to zdradliwe doznania ;) Wystarczy że podczas spaceru zdejmiemy cieplejsze okrycie, porywisty wiatr nas przewieje i choroba gotowa. Póki co cieszę się zdrówkiem, chociaż o mojej przyjaciółce nie mogę powiedzieć tego samego. Grypa rozłożyła ją na dobre i nasze wielkie plany legły w gruzach. Ja byłam zapobiegliwa, a jak głosi przysłowie przezorny zawsze ubezpieczony. Oczywiście ukłony kieruję w stronę suplementu diety, który otrzymałam od Cintamani Poland.
Logo
O firmie:
Firma Cintamani Poland nieprzerwanie działa na polskim rynku od 1997 r. Jesteśmy producentem i dystrybutorem preparatów opartych na substancjach pochodzenia naturalnego. Nasza firma to grupa młodych, zgranych i kreatywnych ludzi, których wspólnym celem jest tworzenie efektywnych w działaniu i łatwych w zastosowaniu suplementów i kosmetyków, które pozwolą naszym klientom uniknąć problemów i niedyspozycji zdrowotnych – odczuć poprawę zdrowia, lepsze samopoczucie, zwiększoną energię i uzyskać większą aktywność życiową.
Citrosept


Od producenta:

Pojemność: 30 kapsułek
Cena: 39 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Na całą zawartość opakowania składają się trzy blistry po 10 kapsułek w każdym. Nie ukrywam, że same tabletasy troszkę mnie przerażają bo nie lubię łykać suplementów w takiej postaci. Po zużyciu około pięciu kapsułek zdążyłam się przyzwyczaić i sądzę, że gdyby ktoś podsunął mi odrobinę większe, nie zawahałabym się wrzucić je w siebie ;) Kapsułki nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, a miałam takie przypadki, oj miałam...Ograniczyłam swą kurację do jednej tabletki dziennie. Wiąże się to z moim potwornym lenistwem i chronicznym brakiem czasu na wszystko. A tak rano podczas śniadanka zażywałam sobie przez trzydzieści dni odpowiednio skomponowaną porcję dla mego zdrowia. Nie zostałam zaskoczona sensacjami żołądkowymi, nudnościami. Citrosept Forte Acerola jest takim uzupełniaczem, nie traktujmy go więc jako jedynego produktu chroniącego przed przeziębieniem czy grypą. Musimy jeszcze pamiętać o odpowiedniej diecie, ciepłym ubranku i być rozsądnymi ludźmi. Słoneczny listopad to nie przedłużenie pory letniej !
Póki co jak już wspomniałam, nie dopadła mnie żadna niemoc, działam i jestem na chodzie ;) W kolejne opakowanie tego suplementu jeszcze się zaopatrzę by obdarować nim wiecznie stękającego męża ;) Niech się facet cieszy, że żona tak o niego dba. 

Jeśli chcecie dokładniej zapoznać się z Citroseptem zachęcam do zajrzenia na stronę tutaj. Suplement możecie zdobyć na Facebooku Grejpfrut Wszechmocny, oczywiście jeśli będziecie miały odrobinę szczęścia. Lubicie grejpfruty ?  

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger