sobota, 2 listopada 2013

Nowości od Delecty.

Na wrześniowym spotkaniu zostałam obdarowana nowościami od firmy Delecta. Na tarty przyjdzie jeszcze pora, natomiast dziś zapraszam na recenzję przepysznych i szybkich do zrobienia owocowych kisielków.
Owocowy Kubek Kisiel 


Od producenta:
Delecta rozbudowuje ofertę deserów w proszku o najbardziej owocowy kisiel. Owocowy kubek to słodka przekąska, która zawiera witaminę C oraz największą, procentową zawartość kawałków owoców w kisielu. Owocowy kubek Delecta jest bardzo prosty w przygotowaniu. Kisiel wystarczy zalać gorącą wodą i energicznie wymieszać.


Sposób przygotowania:
Waga: 30 g
Cena: ok 1.25 zł


 

Smak czarna porzeczka z kawałkami owoców


 
Moja opinia:
Często brak nam czasu na przygotowanie czegoś słodkiego. Sama uwielbiam podjadać i niestety wszystko objawia się nadmiernymi kilogramami ;) Jednak od czasu do czasu można sobie pozwolić na chwilkę przyjemności z kisielkami. Te od Delecty faktycznie zawierają duże kawałki owoców. Są odpowiednio słodkie i sycące. Znakomite na lekką kolację czy też deser. Ich przygotowanie jest proste i z czynnością tą poradzi sobie nawet dziecko. Córka z zapałem mieszała w swoim kubeczku by po chwili zatopić łyżeczkę w owocowym musie. Wszystkie smaki warte są wypróbowania i z pewnością osobiście na tych dwóch nie poprzestanę ;)


Zachęcam do zajrzenia na stronę Delecty tutaj.
Lubicie zjeść okazjonalnie takie produkty instant ? 

8 komentarzy:

  1. Na pewno bardzo wygodne w użyciu, choć staram się ograniczać u nas produkty instant. Ale nie zawsze się udaje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubie podjadać te kisielki.Najlepsze z koroną z bitej śmietany :)

    OdpowiedzUsuń
  3. kisiele są bombastyczne, moje dzieciaki zachwycały się nimi ;-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger