piątek, 22 listopada 2013

Odwiedziny kuriera.

Dawno go u mnie nie było, aż się stęskniłam :) Ale przyjazd o 8 rano to dla mnie troszkę za wcześnie. Na szczęście przywiózł tak wielką paczuszkę że przestałam się na niego gniewać do czasu gdy ... podał mi to pudło. Ważyło chyba tonę w moim odczuciu ;) Dorwałam się do odrywania tych wszystkich folii i zostałam zaskoczona na całego. Pyszna zawartość aż prosiła się o wypróbowanie. Nadawcą przesyłki była firma Emig Sp. z o. o. 

To producent w 100 % naturalnych soków Queen of Juice. Myślałam, że dostanę ze dwa kartoniki a tu proszę, cała zgrzeweczka ;) 

Tutaj nowość, którą póki co nie dostaniecie w sklepach. Dwa opakowania nowych soczków w kartonikach od firmy Emig to idealna niespodzianka dla moich smyków. Soczki mają bardzo ciekawą formę opakowania, co pokaże wam w najbliższym czasie.


Przepraszam za jakość zdjęć, ale dziś okropna plucha na zewnątrz, słoneczka brak i takie kiepskie fotki wychodzą. Mam nadzieję, że odrobinę was zaciekawiłam i zachęciłam do poszukiwań soku Queen of Juice. O naturalnych sokach możecie poczytać tutaj, jak i również na Facebooku tutaj. No więc przystępujemy do konsumpcji, a firmie dziękujemy za przesyłkę, która wzbudziła we wszystkich domownikach pokłady zadowolenia :) 

13 komentarzy:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger