wtorek, 12 listopada 2013

Dla mnie smak świąt.

Czekamy i czekamy na świąteczne pyszności :) Mnie to przyjemne wydarzenie kojarzy się z zapachem choinki i właśnie cynamonu. Jak wielokrotnie wspominałam, nie jest to moja ulubiona przyprawa, ale w połączeniu ze śliwką nabiera całkowicie innego wymiaru smakowego. Zarówno śliwka jak i bardzo aromatyczna przyprawa, są głównymi składnikami kolejnej herbaty od grupy Mokate marki LOYD.Śliwka z cynamonem


Od producenta:
Herbatka owocowa, w której smak dojrzałej śliwki połączono ze szlachetnością cynamonu. Surowce najwyższej jakości, wspaniałe różnorodne smaki, głęboki i intensywny kolor naparu, to cechy charakterystyczne herbatek owocowych w piramidkach, które zapewniają niezwykłe wręcz magiczne doznania.
Pojemność: 20 torebek piramidek
Cena: 4.70 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:


Herbata jest zdecydowanie najciemniejszą spośród tych które testowałam do tej pory. Aromat naparu przywołuje miłe wspomnienia, aż czuję takie ciepełko w okolicach serca... Ach jak miło siąść w miękkim fotelu z filiżanką takiej pyszności. Na szczęście cynamon został zdominowany przez śliwkę i dzięki temu zaskoczyłam się pozytywnie nietypowym połączeniem. Herbata jest słodka sama w sobie i ja nie dodawałam do niej ani grama cukru. Ciekawa jestem jak smakują pozostałe warianty z owocowej serii Loyd.

Zachęcam do zaglądania na stronę grupy Mokate (klik)Tutaj oficjalna strona marki LOYD i profil na FB Lubicie owocowo - przyprawowe połączenia smaków ? 

4 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger