piątek, 22 listopada 2013

By nie zgubić się w tłumie.

Już niedługo opanuje nas szał świątecznych zakupów. Wiadome jest, że większość sklepów, galerii handlowych będzie przepełniona do granic możliwości. Jak ustrzec się przed zgubieniem dziecka w takich tłumach ? Z pomocą przychodzą sprytne identyfikatory w formie naklejek czyli tak zwane Infopaski. Otrzymałam je na wrześniowym spotkaniu.O Infopaskach:
W celu poprawy bezpieczeństwa Waszych dzieci, przekazujemy Wam całkowicie innowacyjny produkt  INFOPASKI samoprzylepne identyfikatory w formie naklejek na skórę, wykonane z bezpiecznych materiałów, z wesołymi, kolorowymi wzorami. Wystarczy na INFOPASKUzapisać swój numer telefonu, jeśli dziecko zagubi się w tłumie, każda napotkana osoba, będzie mogła mu pomóc odnaleźć rodziców.

Mój zestaw Afrykańskie Safari zawierał:

- marker wodoodporny


- 12 samoprzylepnych Infopasków ze śmiesznymi wizerunkami zwierzątek


- 12 wacików do czyszczenia skóry ( potwornie śmierdzą alkoholem :))


Wymiary naklejki: 7.3 x 3.1 cm
Cena za zestaw: 29 zł do kupienia tutaj

Oto instrukcja naklejania pasków.


Jednak najlepiej pokażę wam jak to wygląda w rzeczywistości :) Punkt pierwszy jasny i oczywisty przystępuję więc do kroku z numerkiem dwa :)


Krok 3


Krok 4


Krok 5

Po usunięciu białego papierka nasz infopasek jest już przyklejony


Krok 6

Teraz wystarczy zapisać na nim numer telefonu do rodziców, bądź też opiekunów szkraba


By usunąć naklejkę wystarczy delikatnie pociągnąć jej róg. Nic nie pozostaje na skórze, nie trzeba szorować mydłem i wodą. 


Taki pomysł na zapewnienie bezpieczeństwa maluchowi uważam za trafienie w sedno. Dzięki naklejcie osoba znajdująca dziecko będzie miała możliwość skontaktowania się z opiekunami. Wiadomo, że zagubiony maluch jeśli potrafi powiedzieć gdzie mieszka itp. to i tak jest silnie przestraszony i co oczywiste może najnormalniej w świecie wielu informacji zapomnieć. Infopaski są kolorowe, łatwe w użyciu, a więc nie zniechęcają dziecko do zastosowania takiego wynalazku. Zdecydowanie polecam wam ich zakup właśnie w okresie świątecznym, ale i również podczas wyjazdów. Doskonale wiecie, że każdy mały człowiek jest ciekawy świata.

Po więcej informacji odsyłam na stronę Infopasków tutaj i na Facebook tutaj.
Czy wasze pociechy kiedykolwiek się zgubiły ? Jak wybrnęłyście z tej nieprzyjemnej sytuacji ? 

3 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger