wtorek, 5 listopada 2013

Niespodzianka od Herbapol w Krakowie SA.

Jakiś czas temu udało mi się zgarnąć niespodziankę na facebook'owym profilu firmy Herbapol w Krakowie SA. Musiałam rozwiązać rebus jako jedna z najszybszych osób. Zadanie niełatwe, ale wygrałam :) Hasłem zagadki były dwa słowa: OWOCOWY SAD. Sęk w tym, że w ofercie firmy znajdziecie herbatkę pod taką nazwą ;) To właśnie ta herbatka trafiła do mnie w ramach nagrody, wraz ze ślicznym, czerwonym kubkiem, długopisem, kalendarzykami i ulotkami. Do końca nie wiedziałam co otrzymam, więc przyjemność z otwierania kartonowego pudła przerosła moje oczekiwania. Lubię takie niespodzianki :)A teraz parę słów o pełnej owoców herbatce :)Skład / Zastosowanie / Sposób przygotowania:
Waga: 100 g
Cena: 6.64 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:Herbatka ma wyrazisty smak, który nie wymaga dodania jakichkolwiek słodkich dodatków. Jest aromatyczna i znakomicie rozgrzewa w chłodne dni. Ogromne kawałki owoców to coś co lubię i co naprawdę rzadko trafia się w herbatach :) Zazwyczaj spożywam ją wieczorem gdy mam potrzebę zrelaksowania się po ciężkim dniu. Skład mieszanki jest całkowicie naturalny. Czego można chcieć więcej ? By przyjemność z jej spożywania nigdy się nie kończyła :)

Zachęcam do zaglądania na stronę firmy tutaj. Polubcie ich na FB, a być może w najbliższym czasie zostaniecie laureatkami konkursu organizowanego na tymże profilu. Jest to firma o ponad 50 letniej tradycji, sądzę więc że ją znacie i nie trzeba was mocno przekonywać do zakupu produktów Herbapol z Krakowa 

5 komentarzy:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger