czwartek, 31 października 2013

Naszyjnik z żywicy z prawdziwym listkiem paproci.

Chyba naszyjników jeszcze u mnie nie było. Nie ma mowy, czas to zmienić ;) Dziś pokażę Wam wspaniały wyrób pani Aleksandry, która w swej pracy wykorzystuje nieprawdopodobne materiały. Wisiorek został wykonany z przeźroczystej żywicy chemoutwardzalnej, a we wnętrzu autorka zatopiła najprawdziwszy, zielony listek leśnej paproci ! Zanim jednak pokażę Wam bliżej to cudo, kilka słów o pani Aleksandrze :)

Aleksandra Dajczak


Z wykształcenia bibliotekarz, z zamiłowania webmaster i miłośniczka rzemiosł wszelakich. W roku 2005 założyła portal internetowy www.kuradomowa.com, na którym dzieli się z czytelnikami między innymi swoimi doświadczeniami związanymi z robótkami ręcznymi (druty, szydełko, haft oraz frywolitki) oraz domową sztuką kreatywną (modelowanie z masy solnej oraz modeliny fimo, zdobienie przedmiotów techniką decoupage i inne). W roku 2013 utworzyła własną markę biżuterii kreatywnej Pulchra, którą sprzedaje we własnym sklepie internetowym www.pulchra.pl

I jeszcze informacja o biżuterii Pulchra...

Biżuteria Pulchra

Autorska biżuteria Aleksandry Dajczak wytwarzana od 2013 roku z przezroczystej jak woda i błyszczącej jak szkło żywicy chemoutwardzalnej. Wewnątrz biżuterii Pulchra zatapiane są takie przedmioty jak trybiki z zegarków mechanicznych (styl steampunk), suszone i barwione kwiaty, kolorowe liście oraz trawy, mchy i porosty. Biżuteria Pulchra wykonywana jest od początku do końca ręcznie, z użyciem najwyższej jakości składników, w autorskim procesie technologicznym rozłożonym na kilka dni, dzięki czemu jest idealnie przezroczysta i wykończona na wysoki połysk. Do nabycia w sklepie internetowym www.pulchra.pl

Adresy:

Czas poznać naszyjnik. Posłużę się profesjonalnymi zdjęciami, ponieważ mój aparat nie jest w stanie oddać głębi przedmiotu. 

pulchra logo ciemne


Naszyjnik z żywicy z listkiem paproci
Cena: 49 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
I jak, podoba się ? ;) Ja jestem biżuterią Pulchra po prostu oczarowana. Nigdy nie miałam wyrobów z żywicy, a zamknięcie takich dekoracyjnych elementów we wnętrzu ozdoby jest po prostu mistrzostwem. Wisiorek umiejscowiony został na aksamitce. Jest bardzo leciutki, tak więc nawet nie wyczuwamy go podczas noszenia. W moim odczuciu pasuje do wszystkiego... Do kompletu możemy dokupić kolczyki.Wygląda wspaniale w momencie gdy promienie słońca odbijają się w przeźroczystej masie. Żebyście widziały jak znajome patrzyły na niego łakomym wzrokiem. O nie, nie otrzyma nikt identycznego wisiorka ;) Dlaczego ? Ponieważ został on wykonany ręcznie od początku do końca. Pani Aleksandra włożyła w jego tworzenie masę pracy. Biżuteryjne cacuszko to takie małe dzieło sztuki. Nie wiem dlaczego jeszcze czegoś takiego nie widziała szersza ilość pań. Gorąco zachęcam więc was, moje drogie czytelniczki do polubienia strony Pulchra na Facebooku tutaj i rozpowszechniania informacji o oryginalnych i budzących podziw wyrobach. Jeśli szukacie biżuterii która zachwyci znajome to już wiecie gdzie się udać na zakupy ;) 

7 komentarzy:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger