środa, 12 lutego 2014

Suplement diety dla kobiet.

Od czasu do czasu przyjmuje suplementy diety. Nie szkodzą mi, wiadomo że jakichś spektakularnych zmian nie przynoszą, ale też przynajmniej odrobinę wspomagają funkcjonowanie organizmu. Wczoraj zakończyłam stosowanie pewnego preparatu marki Puritan's Pride od firmy Holbex Sp z o. o. 

Puritan's Pride


Od producenta:
Sposób użycia:
Skład:

Zawartość opakowania: 30 kapsułek
Cena: 32 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Jak widać opakowanie suplementu już uświadamia kupującemu : ten preparat zarezerwowany jest dla kobiet:) Miła dla oka szata graficzna, wszystkie wymagane informacje zamieszczone, nie trzeba mi niczego więcej. Problemem jest jednak wielkość kapsułek Vita - Femin. Sądzę, że osoby mające problem z połykaniem tabletek mogą czuć się niepocieszone. Ja za pierwszym razem troszkę się przeraziłam ich rozmiarem, ale potem jakoś przywykłam. Zażywanie jednej kapsułki dziennie nie jest kłopotliwe, nie ma raczej szans żeby zapomnieć o jej spożyciu. Preparat nie działa negatywnie na żołądek, nie powoduje zawirowań ze strony układu nerwowego. Obecnie zmagam się z dopracowywaniem pracy inżynierskiej, niebawem obrona, a stres ogromny. Jak się pewnie domyślacie, po całym dniu człowiek nie ma nawet ochoty na oglądanie telewizji czy wyjście poza dom. Suplement Vita - Femin spożywałam więc w najodpowiedniejszym momencie i wiecie co ? Poprawa nastąpiła w przypadku objaw codziennego zmęczenia, gdy zażywałam preparat miałam nawet dość sił na wieczorne pieczenie słodkości :) Oczywiście trzeba też pamiętać o odpowiedniej diecie bogatej m.in. w warzywa, owoce. Bez tego, żaden suplement nie przyniesie pozytywnych rezultatów.

Po więcej informacji na temat marki Puritan's Pride odsyłam tutaj. Zażywałyście kiedyś suplementy tego producenta ? O witaminie D dla maluchów mogłyście przeczytać u mnie tutaj.

7 komentarzy:

 1. Ja obecnie stosuję suplementy ze skrzypem polnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś stosowałam podobny suplement z dobrym skutkiem.Muszę przyjrzeć sie bliżej tym tabletkom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O marce Puritan's Pride słyszałam wiele dobrego także można spróbować :)

   Usuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger