piątek, 14 lutego 2014

Koktajl do kąpieli, czy warto go mieć w swej łazience ?

Kolejny kosmetyk, który wybrałam sobie w ramach kolejnej edycji współpracy z BingoSpa jest koktajlem. Zaciekawiło mnie samo określenie produktu oraz oczywiście zapach. Jeśli lubicie kąpielowe umilacze zapraszam do lektury :)
Od producenta / Skład:

Pojemność: 1000 ml
Cena: 7.90 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Butla o takiej pojemności jest okropnie ciężka. Gdyby był to żel pod prysznic chyba nie dałabym rady go używać. Na szczęście koktajl nie dźwigam wielokrotnie, więc po wlaniu odpowiedniej ilości do wanny, odkładam go na miejsce i po sprawie :) Fajnie że producent pomyślał o zakrętce - miarce w jednym. Odmierzanie "na oko" nie zawsze dobrze wychodzi ;) Kompletnie jednak do mnie nie przemawia wygląd ogólny butelki... No zobaczcie że góra wygląda jak w jakimś napoju... Pomijając jednak fakt wrażeń estetycznych skupić się trzeba na zapachu bo ten jest naprawdę przyjemny. Faktycznie brzoskwiniowy, delikatny i oczywiście jak dla mnie zbyt krótkotrwały. Po kąpieli na próżno go wywąchiwać ;) Niemniej jednak relaks w wannie dzięki niemu, należy do momentów najprzyjemniejszych w ciągu dnia. Koktajl ma odpowiednią konsystencję, pełna nakrętka wystarcza by wytworzyć obfitą pianę. Produkt nie wysusza, nie podrażnia. Traktuję go jako dodatek do kąpieli i nie pokładam w nim jakichś potężnych szans jeśli chodzi o poprawę uelastycznienia skóry. Skuszę się jednak na niego ponownie bo cena za taką ilość kosmetyku zachęca. 

Znacie z pewnością BingoSpa, ale dla zasady podaję ich stronkę i profil na Facebooku :) Może polecicie mi inne kąpielowe dodatki tej firmy ? 

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger