sobota, 1 lutego 2014

Ekologiczny sok dla malucha.

Chyba wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o niezamarzaniu w minusowych temperaturach znanego soczku dla dzieci. Teraz obawiamy się co w związku z tym podawać swym pociechom, aby nie narazić je na spożywanie chemicznych świństw. Polecam pewien sok od Symbio Polska S.A , który nie dość że jest pyszny to nie zawiera w swym składzie niepokojących składników.O firmie:
SYMBIO POLSKA S.A. produkuje i dystrybuuje żywność posiadającą certyfikaty ekologicznego pochodzenia. Owoce i warzywa uprawiane są metodami ekologicznymi tj. bez użycia środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych jak to się dzieje w gospodarstwach konwencjonalnych. Ekologiczne jaja pochodzą od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, bez zastosowania antybiotyków i hormonów wzrostu. W gospodarstwach ekologicznych niedozwolone jest stosowanie nasion oraz sadzonek roślin modyfikowanych genetycznie.. Żywność ekologiczna nie może również zawierać sztucznych substancji zapachowych, barwników ani konserwantów. Produkcja i dystrybucja certyfikowanej żywności ekologicznej poddawane jest kontroli i certyfikacji na każdym etapie, począwszy od gospodarstw ekologicznych, aby zapewnić najwyższą jakość produktów dla klientów detalicznych. Tutaj pozostałe informacje na temat firmy.

100 % SOK EKOLOGICZNY
JABŁKO - MARCHEW - BANAN


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 300 ml
Cena: 7.29 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Domyślam się, że z wyglądu ten sok wygląda tak, jak szereg innych dostępnych prawie w każdym sklepie, ale wystarczy zerknąć na skład i wszystko porównać. Symbio stworzyło produkt który bez wahania mogę podać dzieciom. Wyprodukowany z zagęszczonego soku i przecieru jest przepysznym napojem gdzie faktycznie wyczuwa się obecność owoców. Nam smakuje i z pewnością, gdy go jeszcze gdzieś spotkamy z przyjemnością zakupimy :) 

Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat ich produktów, a tutaj ich profil na Facebooku.

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger