poniedziałek, 25 stycznia 2016

Rozgrzewająca i pielęgnująca maska do stóp.

Witajcie zmarzluchy ;) Jeśli marzną wam stopy tak jak mnie, to ja mogę polecić coś specjalnego. Coś co szybko rozgrzeje, a dodatkowo zadba o właściwości pielęgnujące. Firma Coloris przygotowała dla nas specjalną maskę, którą pewnie w okresie jesiennym też będę używała ;)

Od producenta:

Skład:
Pojemność: 75 ml
Cena: 6.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Mamy tutaj niewielką, zakręcaną zakrętką tubkę, z której spokojnie wydobędziemy ostatni mililitr kosmetyku. Na opakowaniu są też informacje dotyczące samego produktu i sposobu jego użycia. Ogólnie, firma Coloris nie oszczędza na druku i dba o oprawę zewnętrzną swych kosmetyków. Dlatego też nie musimy szukać większej ilości informacji na temat konkretnego egzemplarza, wszystko mamy podane dosłownie "na tacy" :) 


Konsystencja maski należy do treściwych, ale łatwych do rozprowadzenia na skórze. Kosmetyk zawiera między innymi wyciąg z czerwonej papryki, więc obawiałam się nieco zapachu. Wiecie, jakoś nie byłabym specjalnie zadowolona z paprykowych nut w kosmetyku ;) Jednak już po otwarciu tubki wyczułam delikatny, bardzo przyjemny aromat, który nie jest w żaden sposób nieprzyjemny, a nawet umilający cały proces aplikacji.


Maska szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej, lepkiej warstwy. Działa już po kilku sekundach, stopniowo rozgrzewając stopy. Nie nachalnie, nie parząc... Pewnie nie wytrzymałabym wielkiego żaru w tych obszarach ciała, także na rozgrzewające właściwości maski nie mogę narzekać. Mnie jej działanie bardzo relaksuje, odpręża i likwiduje uczucie ciężkości nóg. Gdy tylko przyjdę do domu zmarznięta, od razu wiem po co sięgnąć w pierwszej kolejności. Nie po gorącą herbatkę, a po maskę od Laura Conti. 
Dodatkowo kosmetyk wspaniale nawilża, wygładza suchą skórę stóp. Nawet pięty zostają uwolnione od zgrubień. Maska łączy dwie wspaniałe właściwości: pielęgnujące i rozgrzewające. Jest udanym produktem do stosowania podczas chłodnych dni.

2 komentarze:

  1. bardzo ciekawa, dla mnie szczególnie w zimowe wieczory świetnie by się sprawdziła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę kiedyś wypróbować.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger