piątek, 29 stycznia 2016

Kolacja z produktami SmakMAK.

Po raz kolejny prezentuje wam produkty z oferty firmy SmakMAK. Dziś o dwóch, które gościły u mnie podczas wczorajszej kolacji.




Waga: 200 g


Waga: 200 g

Moja opinia:


   

Galaretkę drobiową i jajko w szynce na sałatce, testowałam wspólnie z mężem. On uwielbia takie produkty, więc do wypróbowania nowości nie musiałam go zbytnio zachęcać. Na pierwszy ogień poszła galaretka... Pozytywnie zaskoczyły nas duże kawałki mięska obecne w produkcie. Nie bez znaczenia są pozostałe, pasujące do siebie dodatki: warzywa, odpowiednie przyprawienie. Galaretka jest smakowitym pomysłem na lekką dla żołądka kolację. 
Jajko w szynce na sałatce, to niebanalne, ale jakże udane połączenie składników. Mamy tutaj nie tylko tradycyjną galaretkę w której umieszczono jajko czy kawałki szynki, ale także przepyszną, wyważoną pod względem smaku sałatkę. Wszystko fajnie się ze sobą komponuje i sprawia, że produkt zajadamy ze smakiem, a co najważniejsze, mamy ochotę na więcej!
Obydwie galaretki zamknięto w niewielkich pojemniczkach. Można je zabrać w podróż i sięgać kiedy tylko dopadnie wilczy głód. 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger