poniedziałek, 4 stycznia 2016

Pomadka ochronna Cannabis.

Pogoda ostatnich dni po prostu mnie wykańcza. Nie lubię zimy, a takie mroźne dni i noce chciałabym przespać pod najcieplejszą kołderką na świecie :) Niestety muszę z domu wychodzić, ale na każdą podróż odpowiednio się przygotowuję. Stosuję ochronne kosmetyki, między innymi taką pomadkę, którą otrzymałam LTP Pharma.


Od producenta:
Pomadka ochronna z olejem konopnym, witaminą B5 i beta-karotenem. Nawilża i regeneruje usta. 
Olej z konopi – zawiera dużą ilość egzogennych kwasów tłuszczowych, witamin A, B1, B2, B6, C i E, fitynę oraz kwas kanabidiolowy o silnym działaniu bakteriobójczym. Jest również źródłem ważnych substancji mineralnych. Stosuje się go między innymi do leczenia zapaleń skóry, łuszczycy oraz innych przewlekłych schorzeń skóry. Zabezpiecza także skórę przed wysuszeniem oraz przedwczesnym powstawaniem zmarszczek.
Witamina B5 – nawilża i łagodzi podrażnione usta, ma działanie regenerujące i przyspiesza naturalną odnowę komórek. Dzięki temu eliminuje nieprzyjemne uczucie swędzenia i łagodzi podrażnienia. Witamina B5 przyczynia się również do zwiększenia odporności skóry na czynniki środowiskowe. Zmniejsza suchość skóry oraz łuszczenie i pękanie warg.
Beta-karoten – przeciwutleniacz neutralizujący wolne rodniki, które niszczą komórki skóry.
Skład:
Pojemność: 4,8 ml
Cena: 18 zł 9.90 zł
Moja opinia:
Pomadka zawiera między innymi olej z konopi, witaminę B5 i beta-karoten. Składniki te są odpowiedzialne za poprawę wyglądu naszych ust. 
Ja mam z nimi duży problem właśnie podczas takich mroźnych, wietrznych dni. Odstające skórki, a nawet pojawiające się większe rany... Znam to doskonale i dlatego skusiłam się na poznanie tej pomadki. Kosmetyk jest niewielki, jak inne tego typu produkty, więc zmieści się w kieszeni kurtki, spodni, nie zajmie dużo miejsca w przepełnionej torebce czy plecaku. Pomadka jest sztyftem, który szybko i sprawnie wysuniemy z wnętrza opakowania, by później umieścić go w tym samym miejscu. Mogę nawet prowadzić samochód lub jechać w zatłoczonym autobusie i swobodnie nakładać kosmetyk na usta :) W sumie lepiej mnie nie naśladujcie... 

Pomadka ładnie pachnie. Nie mogę wam dokładnie określić w dwóch, trzech zdaniach czym, jednak wierzcie mi na słowo, że jest to aromat bardzo przyjemny, rześki i trwały. Kosmetyk chociaż ma zielony kolorek, na ustach pozostaje całkowicie bezbarwny. Działa niezwykle szybko i skutecznie. Odpowiednio nawilża, odżywia spierzchnięte, wysuszone na wiór wargi. Nie uwidacznia suchych skórek, nie szczypie w momencie gdy mamy jakieś poważniejsze ranki. Nie obciąża, nie skleja ust, ale napawa uczuciem komfortu. Świetny kosmetyk na każdą porę roku i dla każdej z was. Teraz w promocji, więc jest się czym zainteresować :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger