czwartek, 31 grudnia 2015

PARODONT spray do higieny jamy ustnej

Jeśli chcecie odświeżyć oddech przed wyjściem z domu, albo w pełni zadbać o higienę jamy ustnej, to mogę wam polecić pewien spray, który zakupicie w sklepie internetowym LTP Pharma.


O firmie:
Sklep kosmetyczny LTP PHARMA działa na rynku od 2014 r. Naszą misją jest sprzedaż produktów kosmetycznych dobrej jakości, które swoimi cechami wyróżniają się spośród innych produktów oferowanych na rynku. Takim produktem z całą pewnością jest sprzedawany przez nas od samego początku działalności, krem konopny Cannabis czeskiego producenta – firmy MedicProgress (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski). Naszą ofertę stopniowo poszerzamy o kolejne produkty (głównie pochodzące z Czech) spełniające powyższe warunki. Niedawno pojawił się u nas pierwszy polski produkt – świeca sojowa do aromaterapii i masażu.


Od producenta:
Spray ze srebrem koloidalnym do higieny jamy ustnej i świeżego oddechu. Unikalny skład sprayu pozwala efektywnie redukować rozwój niepożądanych mikroorganizmów w jamie ustnej, które przyczyniają się do powstawania płytki nazębnej. PARODONT ogranicza także powstawanie kamienia nazębnego oraz rozkładanie się resztek jedzenia. Spray neutralizuje również nieprzyjemny zapach z ust, pomaga zmniejszyć krwawienie dziąseł oraz ogranicza powstawanie próchnicy. PARODONT jest szczególnie wskazany dla osób podatnych na powstawanie próchnicy, osób noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz osób palących. Może być stosowany przez kobiety w ciąży.
Skład:
Pojemność:100 ml
Cena: 36 zł 24 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Spray mieści się w niewielkiej, przeźroczystej buteleczce. Rozpylamy go przy pomocy atomizera, który jest dodatkowo zabezpieczony specjalną, plastikową zatyczką. Butelka zmieści się z pewnością w torebce czy walizce, można zabrać produkt w podróż nie martwiąc się o jego zniszczenie, wylanie zawartości. Atomizer sprawnie dozuje akuratną ilość sprayu, nie psika zwartym strumieniem, lecz tworzy przyjemną mgiełkę.

Produkt ma miętowy zapach i równie ciekawy smak. Nie szczypie, nie pali w język, ale znakomicie odświeża oddech. Lubię go stosować po szczotkowaniu zębów, czy też w ciągu dnia. Zauważyłam, że Parodont wpływa pozytywnie na stan moich dziąseł. Przestały krwawić podczas szczotkowania, więc jestem w pełni usatysfakcjonowana. Produkt przyniesie wiele dobrego jamie ustnej, ponieważ dociera tam, gdzie szczoteczka nie potrafi.

2 komentarze:

  1. U mnie w rodzinie sporo osób z aparatami nazębnymi, chyba im polecę ten spray.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger