piątek, 4 grudnia 2015

Szampon do włosów z wyciągiem z jedwabiu.

Niedawno pokazywałam wam promocje w Hebe dotyczącą nowych szamponów Fergio Bellaro firmy New ANNA Cosmetics. Można je było kupić za niecałe 10 zł, więc super okazja. Dziś kilka słów na temat jednego z tych szamponów, przeznaczonego do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych.


FERGIO BELLARO, SZAMPON DO WŁOSÓW Z WYCIĄGIEM Z JEDWABIU
Od producenta:
Skład:
Pojemność: 500 ml
Cena: w promocji 9.99 zł
Moja opinia:
Czerwona butla kusiła mnie od dawna. Ostatnio często farbuję włosy, co skutkuje ich mocnym przesuszeniem. Dlatego szampon z wyciągiem z jedwabiu trafił w odpowiednim momencie.
Jak wspominałam, kosmetyk otrzymujemy w czerwonej, dużej butelce z pompką. Nie powiem, by takie opakowanie pobijało rekordy jeśli chodzi o poręczność, ale dzięki pompce można szybko i sprawnie uwolnić z butli odpowiednią ilość szamponu. 


Szampon pięknie pachnie i co najważniejsze, ten przyjemny aromat przez długi czas wyczuwam na swych włosach. A jaki to zapach? Bardzo kremowy, intrygujący, świeży i odrobinę kwiatowy. Udana kompozycja jak na szampon. Konsystencja też akuratna, ponieważ nie spływa nadmiernie, a daje się łatwo rozprowadzić nawet na długich włosach - takich jakie posiadam przykładowo ja. Dobrze się pieni.


Po użyciu szamponu Fergio Bellaro, moje włosy prezentują się zachwycająco. Są dobrze nawilżone, aż po same końce, zyskują świeżość, nie plączą się, można je szybko i bezboleśnie rozczesać. Farba którą użyłam do koloryzacji, dzięki temu kosmetykowi, pokazuje swe wszystkie zalety. Włosy błyszczą, wyglądają na zadbane, nie ma też problemów z ich elektryzowaniem. Przystępując do układania fryzury, pasma poddają się zabiegom stylizującym. Szampon polubiłam i na pewno powrócę do niego w najbliższym czasie. Cena nawet bez promocji nie jest wygórowana. 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger