środa, 30 grudnia 2015

Maseczka kolagenowa z kawiorem i witaminami.

Na dziś przygotowałam dla was wpis o pewnej maseczce. Nie jest to produkt w saszetce, ani tubce. Tym razem miałam okazję poznać maseczkę zamkniętą w ampułkach. Kosmetyk otrzymałam od firmy Elogie, a to było moje pierwsze spotkanie z ich asortymentem.


O firmie:
Firma Elogie powstała dla kobiet i z myślą o kobietach. Przez lata działalności zbieraliśmy doświadczenie, wsłuchiwaliśmy się w głosy kobiet, po to aby stworzyć produkty odpowiadające ich potrzebom. Dzięki naszym produktom, chcemy dać kobietom szansę na pokazanie swojego indywidualnego piękna. Poprzez nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz działanie z pasją, zyskaliśmy wiele klientek, które są nam wierne od samego początku istnienia firmy, jednocześnie systematycznie kolejne kobiety sięgają po nasze produkty.
Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z branży kosmetycznej. To dzięki ich innowacyjnemu podejściu do tworzenia kosmetyków, powstają produkty na miarę XXI wieku. Fachowa wiedza naszej załogi pozwala tworzyć produkty skomponowane specjalnie nawet dla najbardziej wymagających kobiet.
Nowoczesne laboratorium umożliwia wykorzystanie najskuteczniejszych technologii w procesie tworzenia kosmetyków. Wdrażamy nowinki z branży kosmetycznej. Priorytetem firmy Elogie jest zapewnienie kobietom satysfakcji z używanych produktów. Dbamy, aby nasze maseczki spełniały najwyższe standardy jakości, a dzięki licznym testom nasze produkty są skuteczne.
Podstawowym produktem stosowanym w naszych wyjątkowych produktach jest kolagen, dzięki któremu skóra zachowuje jędrność, sprężystość oraz odpowiednie nawilżenie, a jednocześnie dzięki swojej hipoalergiczności może być stosowany przez osoby o bardzo wrażliwej skórze.Od producenta:

Skład:
Pojemność: 18 ml
Cena: 39,90 zł PRODUKT DOSTĘPNY W DROGERIACH DOUGLAS
Moja opinia:
Maseczkę otrzymujemy w bardzo ekskluzywnym, świetnie opisanym opakowaniu. Nawet we wnętrzu pudełeczka producent umieścił pomocną ulotkę. Maska różni się od innych między innymi formą zamknięcia kosmetyku. W trzech, nieco przeźroczystych ampułkach, mieści się produkt. Jego aplikacja nie jest wcale trudna jakby się mogło na samym początku wydawać. Musimy tylko pamiętać, by równomiernie rozprowadzić maseczkę, co przy jej fantastycznej konsystencji należy do czynności banalnie łatwych i przyjemnych.

Oczywiście pamiętajmy o konieczności nanoszenia maseczki na idealnie oczyszczoną skórę! Na szczęście później nie musimy zmierzać już w stronę źródła wody, ponieważ kosmetyku nie należy spłukiwać :) To nowoczesna struktura maseczki, za co ja producentowi szczerze dziękuję. Produkt nie wywołuje uczucia niedokładnego umycia twarzy, skóra nie jest lepiąca, świecąca, żaden tłusty film się na niej nie pojawia. Zostaje natomiast fenomenalnie nawilżona, odżywiona i pełna blasku. Maseczkę stosowałam nie tylko wieczorem, ale także rano, w ramach pobudzenia skóry. To wspaniały kosmetyk dla którego można poświęcić czas i pieniądze. 

1 komentarz:

  1. no proszę, więc chętnie przetestowałabym na sobie tą maseczkę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger