sobota, 30 maja 2015

Zapach rodem z tajemniczego ogrodu.

Pomimo tego, że na dworze nie sypie śniegiem, ani liście nie wirują w powietrzu, ja odpalam wieczorem świece i rozkoszuje się ich aromatem. Taką przyjemność i małe rozpieszczenie dla zmysłów, nie rezerwuję tylko na zimne pory roku. Firma Bolsius Polska posiada produkty, które potrafią wpasować się w każdą pogodę... Co powiecie na podróż do tajemniczego, pełnego barw ogrodu?Świeca prezentuje się po prostu zachwycająco. Te kwiaty widoczne na jej powierzchni, pasują do aktualnej pory roku. Wyrób Bolsius Polska, nie po raz pierwszy pozytywnie zaskoczył mnie swym wyglądem. Ich świecie, to nie tylko walory zapachowe, ale i odpowiedni image. Tego nie potrafi połączyć spora część producentów. Tutaj jak widać, firma odniosła sukces :)
Świeca umieszczona została w grubym szkle, więc nie bójcie się, że podczas palenia może dojść do katastrofy. Nawet gdy jeszcze do jej knota nie dotarł płomień, nasz nos może wyczuć delikatny zapach. Po zapaleniu, świeca pokazuje na co ją stać. Wydziela piękny, bo pozbawiony chemicznych naleciałości aromat. Porównałabym go do bukietu świeżych kwiatów, zerwanych przed chwilką ze słonecznego ogrodu. Wszystko zostało okraszone nieco słodką nutką, jednak nie musimy obawiać się dusznego, nużącego zapachu. Kolejny plus, to trwałość tej jakże przyjemnej kompozycji.
Świeca "Fresh Garden" wypala się równomiernie, nie kopci, a nadruk na "szklance", nie odpada pod wpływem ciepła. Muszę przyznać, że to jedna z moich ulubionych świec od firmy Bolsius. Ciekawe czy jakaś inna zajmie jej miejsce w najbliższym czasie:)

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię świeczki tej firmy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiele świeczek nie mam, ale to akurat marka, którą lubię.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger