piątek, 29 maja 2015

Pojemny i elegancki - portfel 4U Cavaldi.

Od dłuższego czasu, rozglądałam się za ładnym, ale i pojemnym portfelem. Nie chodziło o kieszenie mieszczące pieniądze, bo tych zawsze u mnie niedostatek, ale o możliwość powkładania do niego przeróżnych dokumentów, wizytówek, które warto mieć przy sobie. Moje poszukiwania mogę uznać za zakończone, ponieważ znalazłam swój ideał w sklepie StyliTy.pl 

Firma o sobie:
Sklep internetowy StyliTy.pl oferuje Państwu klasyczne, eleganckie oraz modne wzory portfeli. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno portfele damskie jak i męskie. Oferowane przez nas produkty wykonane są ze skóry ekologicznej jak i naturalnej. Głęboko wierzymy, że prezentowana w sklepie galanteria zaskoczy Państwa jakością oraz spełni oczekiwania co do zakupionych przedmiotów. Portfele i portmonetki to nieodzowny element naszego codziennego życia. Tyczy się to każdej osoby niezależnie od wieku i płci. Mogą podkreślić nasz styl a także pokazać charakter. Postaraj się o to, by ten drobny element naszego życianie służył tylko do przechowywania pieniędzy czy kart kredytowych, ale również pozwolił wyrazić Twoją osobowość i wyznaczał Twój styl. Przyjrzyj się naszym portfelom, a na pewno znajdziesz coś dla siebie i bliskiej Ci osoby na prezent. 


Materiał: tworzywo skóropodobne
Kolor: czarny:
Wymiary: głębokość ok. 3.5 cm, szerokość ok. 18.5 cm, wysokość ok. 9 cm
Specyfikacja:
- 3 przegrody na banknoty
- jedna podwójna kieszeń na billon
- jedna płaska przegródka na dokumenty
- 8 miejsc na karty
- 1 miejsce na zdjęcie
- 1 kieszeń zapinana na suwak

Cena: 21.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Portfel spodobał mi się już przy pierwszych oględzinach. Jest elegancki, miękki w dotyku, oraz bardzo pojemny. Pomieści mnóstwo drobiazgów, nie zapominając również o pieniądzach. 
Z jego wnętrza, drobne monety nie wypadają, a banknoty umieszczone w specjalnych przegródkach, nie są pozwijane, wciśnięte na siłę. Gdy potrzebujemy sięgnąć po pieniądze, nie musimy szperać w nieskończoność w poszukiwaniu odpowiedniego nominału. 
Portfel posiada solidne zapięcie i mnóstwo różnych, pod względem wielkości, przegródek. Jest miejsce na dokumenty, karty, a nawet zdjęcie bliskiej osoby. Nic nie ulega zniszczeniu, zgnieceniu, przy noszeniu portfela w wypełnionej do granic możliwości torebce.
Portfel nie należy do małych, ale takiego właśnie szukałam. Produkt został wykonany solidnie, mechanizmy zapinające, nie powinny zniszczyć się w krótkim okresie czasu. Jak wiadomo, portfela nikt oszczędzał nie będzie, towarzyszy nam każdego dnia, więc musi zachwycać odpowiednim wykonaniem. 
Cena nie jest wygórowana, ogólnie rzecz biorąc, sklep StyliTy.pl, posiada w swej ofercie mnóstwo przeróżnych portfeli dla kobiet i mężczyzn. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a dodatkowo nie wyda fortuny. Mój portfel cieszy mnie niezmiernie i sądzę, że jeszcze przez długi czas będzie ze mną przemierzał kilometry i błądził pomiędzy sklepowymi półkami :)

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger