poniedziałek, 25 maja 2015

Sól do kąpieli z mikroelementami BingoSpa.

Przedostatni, otrzymany w ramach współpracy od firmy BingoSpa kosmetyk, jest w ciągłym użytku. Nie mniej zdążyłam go poznać na tyle, by wystawić produktowi odpowiednią opinię.Od producenta:
Skład:
Waga: 550 g
Cena katalogowa: 7 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Opakowanie soli nie wywołuje szczególnego zachwytu. Jest zwyczajne, pozbawione fikuśnych ozdobników. Na szczęście należy do poręcznych, nabieranie kosmetyku z wnętrza słoiczka, to rzecz banalnie prosta i szybka. Kolor produktu nawiązuje do głównej nuty zapachowej (zdecydowanie bardziej nasycony niż na moich zdjęciach).
Uwielbiam różnego rodzaju sole do kąpieli, ale takiej o zapachu lasu jeszcze nie miałam. Kosmetyk BingoSpa pachnie tak jak obiecuje producent: sosnowym lasem. Jeśli macie obawy, czy aby aromat soli nie przypomina tego charakterystycznego dla kostek do toalet, mogę was uspokoić. W tym przypadku środkami czystości nie zalatuje ;)
Sól jest dosyć drobnoziarnista, ale powoli się rozpuszcza. Nie wsypujcie jej bezpośrednio do wanny, bo po prostu dalej będzie ostrym kryształkiem. Jedyny sposób to taki, jaki zaleca nam producent: pod strumień płynącej wody. Sól barwi wodę na lekko zielony kolor, nie wytwarza piany. Nie wpływa jakoś szczególnie na stan skóry. Jest zwykłym, kąpielowym umilaczem, po który sięgam z największą przyjemnością. Nie wysusza, nie podrażnia, także z kosmetyku BingoSpa, mogę korzystać do upadłego. Ten zapach ma w sobie coś, co przyciąga ;) Cena? Żal byłoby nie kupić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger