poniedziałek, 25 maja 2015

Skuteczna depilacja z plastrami Velvetic.

Depilację traktuję jako zło konieczne. Od jakiegoś czasu korzystam z wosku, ponieważ do maszynek brak mi już cierpliwości, kremy niespecjalnie się u mnie sprawdzają, a depilator zakończył swój żywot dosyć brutalnie: wpadł do wody ;) Taki wosk do depilacji ma w swej ofercie firma Coloris.


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 12 plastrów + 2 chusteczki
Cena: 8.79 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Cóż, musicie się przygotować na pewną dawkę bólu jaką funduje nam depilacja przy pomocy wosku. Tego nie da się w stu procentach uniknąć i do dyskomfortu należy się nastawić psychicznie. Plastry które znajdziemy w opakowaniu są spore, ale możemy je dowolnie przycinać, obcinać tak, by pasowały do depilowanej części ciała ;) Przylegają do skóry idealnie, a pachną... obłędnie! Nie spotkałam się wcześniej z plastrami o zapachu świeżego ananasa. Niby taka drobnostka, ale potrafi nieco zachęcić do depilacji i "ocieplić" atmosferę ;) 
Plastry usuwają nawet króciutkie włoski. Te dłuższe również nie pozostają oporne ich działaniu. Na skórze nie pozostają klejące miejsca, trudne do usunięcia jakimkolwiek specyfikiem. W razie czego, w opakowaniu znajdziemy dwie chusteczki pomocne w zlikwidowaniu plam z wosku. 
Zauważyłam, że po takim zabiegu, włoski odrastają znacznie słabsze. Warto troszkę się pomęczyć podczas depilacji, by potem móc cieszyć się idealnie gładką i delikatną skórą na dłużej. Efekt w moim przypadku, utrzymuje się do sześciu tygodni, jednak wszystko zależy od osobistego charakteru kobiety ( skłonność do szybszego rośnięcia włosków, to czy jesteśmy brunetkami, lub blondynkami itp.)

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger