poniedziałek, 18 maja 2015

Witaminowy balsam do ust.

Oto kolejny dowód na to, że ja naprawdę kocham mazidełka do ust. Niedawno pokazywałam wam pewien balsam o zapachu gumy balonowej, a tym razem prezentuje taki z nutką owocową. Kosmetyk pochodzi z asortymentu firmy Coloris.Od producenta:
Skład:
Cena: 5.49 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Balsam ma taką radosną, niebanalną szatę graficzną. Rozmiar kosmetyku pozwala wrzucić go do torebki, trzymać w kieszeni i sięgać po niego w każdej sytuacji. Za sprawą dopracowanego mechanizmu wysuwającego sztyft, mam szansę na higieniczną, szybką i precyzyjną aplikację. Balsam odpowiednio współpracuje z ustami tzn. porywa je akuratną ilością kosmetyku. Jednocześnie nie powoduje dyskomfortu związanego z trzymaniem go na ustach, nie skleja, nie uwidacznia suchych skórek. Pozostawia delikatną, przyjemną, nawilżającą warstewkę i lekko różowy kolorek. Pachnie faktycznie owocowo, chociaż tutaj myślałam, że mnie nieco bardziej zaskoczy. Wyczuwam zdecydowanie mocniejszą nutę pomarańczy, dominującą w całej kompozycji. 
Balsam posiada słodki smak, co odpowiada mi w zupełności :) Polubiłam go za dokładne odżywienie, zapewnienie gładkości, solidne pielęgnowanie ust o każdej porze dnia i w każdych warunkach. 

3 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger