sobota, 16 maja 2015

Wzmacniająca odżywka do włosów Natur Planet.

Po szamponie Natur Planet, który pokazywałam wam tutaj, przyszedł czas na recenzję odżywki - uzupełnienia poprzedniego kosmetyku. Odżywka należy do tej samej serii, z zawartością żeń-szenia koreańskiego.


ODŻYWKA DO WŁOSÓW WZMACNIAJĄCA ŻEŃ-SZEŃ KOREAŃSKI


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 310 ml
Moja opinia:
Ta odżywka ma identyczną formę opakowania, jak poprzednio omawiany przeze mnie szampon. Buteleczka prezentuje się nienagannie, na etykiecie posiada odpowiednie informacje co do sposobu użytkowania, składu itp. Dozownik zamykany klapką, nie sprawia problemów w momencie gdy otwieramy go mając mokre ręce. Jeden ruch i gotowe. Opakowanie jest prześwitujące, także stale kontrolujemy ubywającą zawartość. Jedynie już przy końcu, opróżnić buteleczkę może być trudno. Trzeba dobrze nią wstrząsać, by nawet mililitr kosmetyku nie pozostał na ściankach. 


Konsystencja odżywki przypomina jedwabisty mus, który z łatwością naniesiemy na włosy. Ja nie wcieram tego typu kosmetyków w skórę głowy, tylko ograniczam się do stosowania na dalsze rejony pasm. Wy postąpicie według własnego uznania :) Odżywka Natur Planet, zaskoczyła mnie zapachem. Pomyślałam sobie, że pewnie po otwarciu buteleczki, odrzuci mnie typowo ziołowy aromat. Ależ się zadziwiłam! Odżywka pachnie ... tylko proszę się nie śmiać... świeżo wypraną pościelą, tak bawełniano i bardzo delikatnie. No przecudny aromat, który nie wpływa drażniąco na zmysły. 


Chyba już przy pierwszym użyciu dostrzegłam, że coś dobrego zaczyna się dziać. Włosy przestały się elektryzować, łatwo mogłam je rozczesać, bez szarpania, przeklinania i zaciskania zębów. Dalej było tylko lepiej. Odżywka sprawiła, że na szczotce nie znajdowałam za każdym razem obrazu rozpaczy. Włosy stały się miękkie, delikatne, ale nie przypomniały siana. Mogłam je swobodnie modelować. Nabrały blasku, którego tak wypatrywałam po stosowaniu innych odżywek. Ta od Natur Planet wypełniła to, co do niej należało. Wczoraj zużyłam ostatni mililitr tego kosmetyku i już rozglądam się za kolejnym opakowaniem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger