środa, 29 kwietnia 2015

Sól do stóp BingoSpa.

Dziś pod lupę wzięłam kolejny kosmetyk od BingoSpa. Tym razem będzie to coś dla stóp.
Od producenta:
Skład:

Waga: 550 g
Cena: 10.60 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Sól mogą stosować osoby, których dotyka problem "ciężkich nóg". Dlatego też przygarnęłam kosmetyk, ponieważ nadmierne pocenie stóp, na szczęście mnie nie dotyczy. A gdy na dworze cieplej wiadomo, przemierzamy więcej kilometrów, cały czas jesteśmy w ruchu, więc o wieczorne bóle nóg jest nietrudno. 
Sól otrzymujemy w przeźroczystym, plastikowym słoiczku zakręcanym zwyczajnie zakrętką. Można swobodnie dozować sobie ilość kosmetyku, a nakrętka posłuży jako idealna miarka.


Sól jest bardzo drobnoziarnista, o śnieżnobiałym kolorze. Błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie, żadne solne fragmenty nie pływają nam podczas moczenia stóp. Strasznie nie lubię tych wielkich kryształków, które potem za nic nie chcą opuścić dna;) W tym przypadku, sól nawet w chłodnej wodzie zmienia swą postać. Zapach mile łechce moje zmysły. To połączenie świeżutkiej mięty z lekką nutką ziołową. Takie kumulacje aromatów lubię najbardziej.


Sól szybko przynosi naszym stopom solidne odświeżenie. Znakomicie zmiękcza naskórek i przygotowuje nogi do późniejszego wcierania kremu. Czy likwiduje uczucie ciężkości? Nie jestem co do tego przekonana. Fakt, chwilowy efekt ulgi jest wyczuwalny, ale działania na większą skalę nie zaobserwowałam. Sól traktuję jako zwykły umilacz po całym dniu pracy i nie wiążę już z tym kosmetykiem większych nadziei. Oczekiwałam czegoś więcej, niemniej jednak produkt wykorzystam co do grama :) Jeśli lubicie tego typu pielęgnacyjne dodatki, sól BingoSpa, może się wam spodobać. 

2 komentarze:

  1. ja osobiście za solami nie przepadam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Również mam okazję testować sól od BingoSpa, ale jeszcze czeka na swoją kolej :).

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger