poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Krem dla każdego malucha.

Dawno nie pokazywałam wam kosmetyku przeznaczonego tylko dla dzieci. Czas nadrobić zaległości i zaprezentować kolejny, znakomity produkt Dermedic.


Od producenta:

Skład:
Waga: 100 g
Cena: ok. 23 zł
Moja opinia:
Moje dzieci, są bardzo niecierpliwe jeśli chodzi o żmudne wcieranie przeróżnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Największy problem mam ze synkiem, który chciałby zminimalizować te czynności chyba do zera. Właśnie dlatego, z chęcią podsunęłam im kosmetyk z serii, przeznaczony dla takich łobuzów jak oni. Tubka, z racji swych niewielkich rozmiarów i dozownika zamykanego klapką, pozwala na samodzielne stosowanie kremu przez dzieci. Nie obawiam się, że coś się wyleje, zniszczy, opakowanie jest poręczne i naprawdę solidne.


Krem nie jest zbity, jak podobne jemu kosmetyki dla dzieci. Ma leciutką, łatwą do rozprowadzenia strukturę i przyjemny, odrobinę słodki zapach. Na ciele pozostawia ochronną warstewkę, ale to nie tłusty film!


Krem sprawdza się w codziennym stosowaniu, a także w ekstremalnych sytuacjach: nagłe otarcia skóry, zmiany alergiczne. Znakomicie łagodzi swędzenie, nie piecze i nie szczypie. Pozostawia skórę nawilżoną, odżywioną i ukojoną. Krem jest idealny dla dzieci z AZS. Oczywiście i dorośli mogą z niego korzystać, sama uszczupliłam tubkę o kilka mililitrów ;)
To kolejny produkt Dermedic, który spełnił nasze oczekiwania i wzbudził potężne zaufanie.

2 komentarze:

  1. To chyba ten krem pachnący słodziutko migdałami?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten kremik będę musiała polecić znajomej,jej dziecko cierpi na AZS

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger