piątek, 10 kwietnia 2015

Naturalny olejek grejpfrutowy.

Mamy wiosnę, na zewnątrz coraz cieplej, wypada więc skorzystać z dodatkowych umilaczy o orzeźwiającym zapachu. Skusiłam się na gruntowne przetestowanie naturalnego olejku od PPHU KEJ s.c.


Firma o sobie:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KEJ Spółka Cywilna rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2001 roku. Firma zajmuje się produkcją wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych i gumy, oraz konfekcjonowaniem olejków eterycznych, wykorzystywanych w metodzie leczniczej zwanej aromaterapią. Wyroby tworzywowe produkowane są zarówno w metodzie rotacyjnej ( tak zwane odlewanie odśrodkowe ) jak i za pomocą wtrysku. Produkty gumowe wykonujemy na prasach. Nasze wyroby znajdują odbiorców na terenie całego kraju i poza jego granicami.
Od momentu powstania jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie, korzystając z cennych rad i informacji z zakresu działalności gospodarczej, a od września 2014r. należymy również do Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego, jako członek wspierający.

Od producenta:
Pojemność: 10 ml
Cena: 5.91 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Pomyślałam sobie, że tym razem niech to nie będzie olejek, który wykorzystam tylko do aromatyzacji powietrza. Jeśli nadaje się do kąpieli i masażu, czemu miałabym nie sprawdzić go pod tym kątem? Muszę przyznać, że nie przepadam za grejpfrutem, a dokładnie rzecz ujmując, za jego smakiem. Niemniej jednak, zapach olejku grejpfrutowego przypadł mi do gustu, od momentu pierwszego powąchania. Jest bardzo wyrazisty, orzeźwiający, urozmaicony nutką goryczki tak, byśmy nie rozpłynęli się w słodkim aromacie, przebijającym się gdzieś nieśmiało w całej kompozycji. Do energetyzującej kąpieli, faktycznie wystarczy góra pięć kropelek olejku. Po takim relaksującym pobycie w wannie, od razu wraca chęć do życia, mój humor ulega natychmiastowej poprawie. Podobnie rzecz ma się z masażem. Tutaj musimy wymieszać olejek grejpfrutowy z oliwą z oliwek. Obawiałam się troszkę późniejszej lepkości skóry i mogących wystąpić podrażnieniach, ale moje uprzedzenia były całkowicie niepotrzebne.
Olejek grejpfrutowy firmy KEJ, ma naturalny skład. Stosujemy go zewnętrznie! Jeśli lubicie takie pachnące produkty, namawiam was do zajrzenia na stronę producenta. Ceny nie są wygórowane, a znaleźć tam można przeróżne olejki.

2 komentarze:

  1. mam olejek aromatyczny o tym zapachu i lubię go ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam ten olejek innej marki i uwielbiam zapach :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger