piątek, 17 kwietnia 2015

Naturalny olej ze słodkich migdałów.

Jeśli jesteście fankami naturalnych produktów, skuście się na poznanie oleju ze słodkich migdałów. Otrzymałam go od Green Dream i jednocześnie, jest to drugi olej Etja, który mogłam przetestować.


ETJA, NATURALNY OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
Od producenta:
Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: ok. 7 zł
Moja opinia:
Olej ze słodkich migdałów, ma bardzo szerokie zastosowanie. Ja używałam go wspólnie z dziećmi z racji tego, że produkt Etja posiada bezpieczny, naturalny skład.
Olej otrzymujemy w niewielkiej, "aptecznej" butelce z zakraplaczem. W środku kartonowego opakowania, znalazłam dużą dawkę informacji na temat produktu, więc klient zostaje w pełni uświadomiony :) Nie musi szperać w internecie, dopytywać na forach.
O konsystencji oleju nie będę się rozpisywać. Nie przypomina zwykłej wody ani też zgęstniałej substancji. Wszystko dobrze rozprowadza się na skórze, włosach czy idealnie miesza z wodą. Olej ze słodkich migdałów nie posiada zapachu, więc zagrożenie co do mogących wystąpić podrażnień, spada do zera.
Olej ze słodkich migdałów wykorzystałam między innymi do olejowania włosów. Świetnie wygładza pasma, nie pozostaje na włosach nawet po dokładnym spłukaniu. O przetłuszczenie też nie ma się co zamartwiać. Następnie olej Etja, użyłam do pielęgnacji ciała, a dokładniej, na wybitnie suche miejsca: łokcie, kolana, pięty. I w tym przypadku daje radę, fantastycznie nawilża, a nawet łagodzi podrażnienia powstałe po depilacji. 
Testerami oleju, były również moje szkraby. Do kąpieli wlewałam im kilka kropelek produktu, aby ich skóra została odpowiednio odżywiona i zabezpieczona przed wysuszaniem.
Olej ze słodkich migdałów polecam do stosowania zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Buteleczka o pojemności 50 ml, w moim przypadku, została szybko opróżniona, więc rozglądam się za kolejnym opakowaniem. Ceny tego typu produktów, nie są wygórowane, a wręcz śmiesznie niskie. Zachęcam do zakupów!

1 komentarz:

  1. nie próbowałam tego olejku jeszcze, ale pewnie w przyszłości sięgnę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger