sobota, 25 kwietnia 2015

Mydełko borowinowe BingoSpa.

W kolejnej edycji współpracy z BingoSpa, wybrałam między innymi mydełko, z którego ochoczo korzysta cała rodzina.

Od producenta:
W mydełku BingoSpa znajduje się ekstrakt borowinowy, który gwarantuje maksymalne wyizolowanie wszystkich substancji czynnych z borowiny z zachowaniem jej właściwości terapeutycznych. Ekstrakt borowinowy jest “esencją” tego co w borowinie najcenniejsze i wartościowe.
Skład:
Pojemność: 500 ml
Cena: 7.20 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Mydełko dotarło do nas w tym tygodniu, a już widać porządny ubytek (zdjęcie robione wcześniej :)). Wszystko wiąże się z jego częstym używaniem, przez członków całej rodziny. Wygoda przy dozowaniu kosmetyku, również ma w tym swój wielki udział. Jedno naciśnięcie pompki wystarczy, by na dłoni znalazła się akuratna ilość mydła. Butla jest przeźroczysta, także stale kontrolujemy stopień zużycia produktu i wiemy, kiedy zakupić kolejne opakowanie. 


Kolor mydła zaskakuje, raczej rzadko trafiam na tego typu produkty w identycznych barwach. Konsystencja nie jest zbyt wodnista, nie ucieka z dłoni jeszcze przed dokładnym zmydleniem. Mydło wydziela pianę o średniej wielkości. Pod tym względem nie zachowuje się po mistrzowsku, ale narzekać też nie powinniśmy. Co z zapachem? Kosmetyk BingoSpa, posiada dosyć wyrazisty, taki "męski" aromat, który niespecjalnie długo utrzymuje się na skórze. Ot, po spłukaniu mydła wodą, kompletnie o nim zapominamy. 


Mydło dobrze oczyszcza skórę dłoni. Nie wysusza, nie podrażnia. Nie ma jakichś spektakularnych walorów nawilżających, ale ja zawsze po myciu rąk używam kremu, więc nie tracę specjalnie na braku tej zalety. Wiem tylko, że borowina posiada mnóstwo pozytywnych dla zdrowia właściwości, także mam nadzieję na pewne korzyści płynące z używania mydła od BingoSpa :) Cena, jak to bywa w przypadku produktów tej firmy, zachęca do zakupów. 

2 komentarze:

  1. Miałam kilka produktów z serii borowinowej, całkiem ok były.

    OdpowiedzUsuń
  2. nigdy nie miałam, ale Bingo Spa ma fajne produkty :D

    weronikarudnicka.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger