czwartek, 23 kwietnia 2015

Relaks w blasku świecy.

Wiosną czy latem, nie palę świec tak często jak podczas jesieni, zimy. Jednak gdy na dworze cieplej, nie potrafię zupełnie zrezygnować z takich umilaczy. Siadam wieczorkiem w wygodnym fotelu, w dłoni trzymam książkę, a obok mnie migocze zapachowa świeca. Ostatnio rozkoszuje się taką jedną od Bolsius Polska.


Firma o sobie:
Kiedy poznacie nasze świece odkryjecie unikalny charakter naszej, rodzinnej firmy.
Wszystko co robimy - chcemy robić jak najlepiej.
Naszą pasją jest produkowanie najwyższej jakości świec, w różnych kształtach i rozmiarach. Możemy ją odnaleźć w każdej wyprodukowanej przez nas świecy, w szerokim i kompletnym asortymencie.
Bolsius to producent każdego rodzaju świecy, nasze fabryki umożliwiają produkcję bardzo dużych ilości. Rocznie ponad miliard naszych podgrzewaczy trafia do Waszych domów. 
Oprócz asortymentu podstawowego takiego jak: podgrzewacze, świece rustic, stołowe, szpice, pieńkowe, świece zapachowe oferujemy także szeroką gamę świec sezonowych odpowiadających najnowszym trendom.
Jesteśmy firmą godną zaufania. Zatrudniamy ponad 900 osób i eksportujemy nasze produkty do ponad 50 krajów.

Pozycję lidera osiągnęliśmy dzięki ciągłemu utrzymywaniu wysokiej jakości naszych produktów i podążaniu za najnowszymi trendami. Dlatego też każdego roku odnawiamy znaczącą część asortymentu.

Moja opinia:
Ta świeca zapachowa, pasuje i na cieplejsze, wiosenne bądź letnie dni. Jej aromat potrafi oczarować, nasycić zmysły kojącą, ale i lekko orzeźwiającą kompozycją ciekawych nut zapachowych. 
Świeca wygląda bardzo dekoracyjnie. Idealnie "odnajdzie się" w tradycyjnych czy nowoczesnych wnętrzach. Zatyczka, pozwala na dozowanie intensywności zapachu. 
A jak pachnie to cudo? Fantastycznie! Wyczuwam tutaj ciepłe promienie słońca, zroszone odrobiną wody letnie, dorodne kwiaty. Zapach jest bardzo trwały, a świeca nawet nie zapalona, wydziela swój urzekający aromat.
Jednak gdy płomień dotknie knota, produkt Bolsius pokazuje na co go stać. Świeca wypala się równomiernie. Nie kopci, zewnętrzna, foliowa osłonka, nie odkształca się pod wpływem ciepła. Takich świec warto mieć więcej w swej kolekcji. Niebawem opowiem wam o innych wyrobach Bolsius Polska. Póki co, namawiam do zakupu "Letnich kwiatów".

2 komentarze:

  1. ale fajnie wygląda ta świeca, miałam świece od nich i fajna była :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger