niedziela, 12 kwietnia 2015

Stopy bez problemów.

Mój mężczyzna do pracy zakłada ciężkie, nie przepuszczające powietrza buty. Taka praca, zmian nie da się wprowadzić. Ze względu na rodzaj noszonego obuwia, mąż ma problem z potliwością stóp. Jak uporać się z  kłopotem? Zwykłe, drogeryjne specyfiki nie przynoszą poprawy. Od firmy Monpler, otrzymałam ciekawy i obiecujący produkt. Podarowałam go mężowi by ten sprawdził działanie takiego preparatu. Czy działa? Czytajcie dalej!

MONPLER

O firmie:
Firma Monpler jest bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów renomowanego hiszpańskiego producenta kosmetyków Brissas S.A., który od 1990 roku zyskał uznanie wśród Klientów na całym świecie. Credo Brissas to zaspokojenie potrzeb Klientów poprzez ofertę skutecznych produktów w przystępnych cenach.
Brissas S.A. jest liderem w kryterium stosunku ceny do jakości. Dba o ochronę środowiska wytwarzając kosmetyki z surowców naturalnych. Wspiera także organizacje pozarządowe w działalności na rzecz ochrony środowiska oraz dzieci, przekazując im ponad 1% przychodów.
Jako dystrybutor dynamicznie rozszerzamy zakres swojej działalności. Aktualnie naszym flagowym produktem jest Podolight Dermo Skin - innowacyjny dezodorant do stóp o przedłużonym działaniu. Likwiduje problem przykrego zapachu stóp nawet do 6 tygodni. W grudniu 2014 wprowadziliśmy do swojej oferty dwie nowe linie kosmetyków do stóp i do włosów. Obecnie w naszej ofercie znajduje się jeden produkt, który nie jest związany z branżą kosmetyczną.

Od producenta:
Skład:
Moja opinia:
Produkt otrzymujemy w miękkiej tubce. O małej pojemności, niemniej jednak za sprawą częstotliwości stosowania, narzekać nie należy. Dezodorant do stóp, ma postać kremu. Jego konsystencja pozwala na szybką, ale i najdokładniejszą aplikację. Wszystko wchłania się idealnie, stopy nie zostają pokryte tłustą, śliską warstwą produktu. Krem nie ma jakiegoś zachwycającego zapachu, jednak nie wydziela drażniącego zmysł powonienia aromatu. 


Tak jak wspominałam, testerem dezodorantu został mąż. Po wsmarowaniu preparatu rankiem, normalnym życiem w biegu podczas całego dnia, wieczorem nie miał problemu z "nieprzyjemnie" pachnącymi stopami! Co najważniejsze, jedna taka aplikacja, zapewnia ochronę przed poceniem przez sześć tygodni. Naturalnie stopy myjemy normalnie, tutaj nie musimy wprowadzać jakichś zmian. Ważne jest tylko zrezygnowanie z pumeksu, tarek, by po prostu nie usunąć dezodorantu ze skóry przed określonym czasem. Oczywiście jeśli stopy pocą się z większą mocą, nanosić dezodorant można częściej. Mąż jest zachwycony działaniem produktu Podolight Dermo Skin. Z pewnością zakupimy kolejne opakowania - tak na zapas :)

2 komentarze:

  1. Gdy robi się ciepło, to dla męża zawsze poszukuję tego typu produktów.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger