piątek, 3 kwietnia 2015

Wytrzymałe i bardzo wygodne!

nastopy.pl obdarowało mnie sporą ilością skarpet. Uwielbiam ten element garderoby, nawet śpię w skarpetkach, więc testy uznałam za odpowiednie. Dziś przedstawię wam trzy różne pary skarpet, które sprawdziłam pod kątem wytrzymałości i wygody, w pierwszej kolejności.


O firmie:
Sklep internetowy ze skarpetkami Nastopy.pl w którym zakupisz skarpetki, skarpety, rajstopy, produkty do higieny stóp, itp. Jest własnością firmy Marko II s.c., która dostarcza bezpośrednio do Państw domów wysokiej klasy skarpetki najtaniej, najszybciej oraz najpewniej -.opierając sie na wieloletnich doświadczeniach. Firma Marko II funkcjonuje na rynku od 1994 roku świadcząc swoje usługi w wielu prestiżowych butikach na terenie Krakowa. Wychodząc naprzeciw rosnących wymaganiom klientów oraz idąc z biegiem czasu mamy wielka przyjemność zaprezentować państwu branżowy sklep internetowy ze skarpetkami - Nastopy.pl

Doświadczenie zdobyte podczas wielu lat sprzedaży bezpośredniej oraz internetowej na aukcjach i pierwszym sklepie www.marko2.pl , pozwala nam doskonale dopasować rozmiary oraz rozwiać wszelkie wątpliwości jakie rodzą się przy zakupach internetowych.
Posiadamy w ofercie skarpety i skarpetki sportowe - do gier i sportów - , narciarskie, piłkarskie, rowerowe, do tenisa, trekingowe, skarpetki męskie, damskie dziecięce, skarpetki zdrowotne – dla cukrzyków, ludzi z problemami krążenia – skarpety męskie, damskie, dziecięce, stópki, rajstopy i wiele innych.


A teraz poznajmy pierwszą parę :)

Materiał: 73% bawełna, 23% poliamid, 1% polipropylen, 2% elastan
Cena: 7.99 zł do kupienia tutaj
Bardzo wygodne, troszkę zabawne skarpetki. Dobrze przylegają do stopy, nie uciskają, nie przesuwają się podczas chodzenia. Po praniu nie tracą swego uroku, a także jakości. W ofercie sklepu znajdziecie jeszcze inne wzory kolorystyczne, więc każdy może wybrać coś dla siebie. 

Materiał: 51% bawełna, 32% polyamid, 16% tactel, 1% lycra (termic memory)
Cena: 16.99 zł do kupienia tutaj
Idealne dla osób aktywnych, które zwykle mają problemy z poceniem się stóp. Dzięki skarpetom od Contim, można spokojnie biegać, skakać, być w ciągłym ruchu. Stopy nie są "uwięzione" pod warstwą grubego, nieprzyjemnego materiału. Te skarpety charakteryzuje zadziwiająca lekkość, delikatność, ale i znakomita solidność. Zyskały miano moich ulubionych :)

Materiał: 80% bawełna, 20% poliamid
Wymarzone do adidasów. Niby za oknem pogoda nie zachęca do śmigania w takich butkach, ale przecież kiedyś przyjdzie czas :) Skarpety chociaż króciutkie i wyglądające na łatwe do zniszczenia, tak naprawdę dobrze trzymają się stopy, po praniu nie snują się, nie przecierają. Płaski szew, zapewnia komfort noszenia. 

Zajrzyjcie na stronę sklepu nastopy.pl, bo mają tam mnóstwo przeróżnych skarpet i nie tylko. Wysyłka produktów praktycznie natychmiastowa, ceny rozsądne i nie rujnujące portfela. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger